توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507407
کرباسیان چه دستوراتی به بانک‌ها داد؟
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۱
تسنیم گزارش داد: بر اساس دستور العمل ۸بندی وزیر جدید اقتصاد به معاونت بانکی این وزرات خانه، نتایج تحقق اهداف و پیشرفت پروژه های معاونت مذکور هر ۶ ماه یکبار در دسترس عموم مردم قرار خواهد گرفت.
 
در این مصوبه آمده است، با توجه به اهمیت عملیاتی سازی سیاست ها و پروژه های کلی اقتصاد مقاومتی، برنامه ششم توسعه، برنامه خط مشی رئیس جمهور، در کمترین زمان ممکن و بدون فوت وقت بدین وسیله اهداف، اقدامات و تکالیف راهبردی حوزه تحت مدیریت معاونت بانک و بیمه ابلاغ می گردد. مبنای ارزیابی دستگاههای زیر مجموعه وزارت خانه اجرای سند راهبردی خواهد بود.

در بند اول ابلاغیه مذکور آمده است، لازم است "تکالیف و اقدامات راهبردی" تبدیل به "پروژه های مشخص" شده، تا ابتدای مهرماه سال96 منشور پروژه آنان در قالب استاندارد تهیه و جهت تصویب نهایی ارسال شود.

بر اساس این ابلاغیه، گزارش تحقق اهداف به صورت فصلی و گزارش پیشرفت پروژه‌ها (اقدامات و تکالیف راهبردی) به صورت ماهیانه بایستی تهیه و ارسال گردد. همچنین نتایج عمکلردی( تحقق اهداف و پیشرفت پروژه‌ها) هر شش ماه یکبار در دسترس عموم مردم و رسانه‌ها قرار گیرد.

بر اساس بند 6، برای تنظیم منشور پروژه ها و در خواست هرگونه تجمیع اقدامات، تغییر و اصلاح در سند راهبردی و نحوه گزارش دهی بایستی با نماینده و مشاور وزیر هماهنگی صورت گیرد.

۱۳۹۶/۰۶/۱۰ ۱۹:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۷:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۰۸:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۱ ۱۸:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۱ ۱۷:۱۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۱۹:۳۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۱۰:۳۸
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۷:۵۶
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۷ ۰۸:۲۳
 
۱۳۹۲/۰۵/۱۲ ۰۳:۴۰
 
 
کلمات کلیدی : مسعود کرباسیان + وزیر اقتصاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.