نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 297203
ماجرای مهران غفوریان با برد پیت و آنجلینا جولی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۲
مهران غفوریان در اجرای خود خاطره‌ای از حضورش در مراسم فرش قرمز در مراسم فیلم «آقا و خانم اسمیت» تعریف کرد.

به گزارش خبرآنلاین، او این بار خاطره‌ای از ماجرای سفر خود به خارج از کشور را موضوع استندآپ کمدی خود انتخاب کرده بود. او با اشاره به مصیبت‌هایی که در این سفر کشیده درباره مواجهه خود با براد پیت گفت: «در یک دالان که نور خاموش و روشن می‌شد یک متری براد پیت قرار گرفتم. تا نور تاریک شد براد پیت را بغل کردم ولی نور که آمد دیدم یک نفر دیگر را در آغوش گرفته‌ام.»

این بازیگر در پایان اجرای خود نیز خاطره‌ای از دوران سربازی خود تعریف کرد.
 
کلمات کلیدی : خندوانه، مهران غفوریان
 
لطیف
۱۳۹۴-۰۷-۰۲ ۱۳:۴۶:۵۵
عذرخواهی کنید آقای جوان!
سلام آقای جوان
در برنامه اول مهر خندوانه که به رقابت آقای افشاریان و غفوریان اختصاص داشت شما کمی عصبی ، در بعضی قسمت ها اخمو بودید و همانطور که آن سکونشین اخمو را دعوا کردید و فرمودید در اینجا اخم نداریم، شما هم لطفا از مردم عذر خواهی کنید.
در بخشی که مهران غفوریان را بدلیل اظهار نظر دعوا کردید دلمان شکست، غفوریان کودک درون ما ایرانی هاست و شما مانند والدین بی توجه به شادی کودکان ما را به یاد کودکی و رنجش از دعواشدن به دلیل شادی انداختید. لطفا عذر خواهی کنید.
آقای جوان برنامه شما برنامه خنده است لطفا از هدف اصلی دور نشوید ، تبلیغات ، همسفره و مناسبت ها مهم هستند اما هیچکدام دلیل نمیشود که شما نخندید و بداخلاق باشید.
در زمانی که شما در حال دعوا کردن غفوریان بودید آقای افشاریان با توهین آشکار به ملت ایران که بعد از مدت ها با اعتماد به برنامه ای از رسانه ملی وقت خود را به آن اختصاص داده اند به ساعت خود نگاه میکردند، کاش ایشان را به دلیل اخم ، به ساعت نگاه کردن و … دعوا میکردید. لطفا عذرخواهی کنید آقای جوان.
سخنی هم با آقای افشاریان
اجرای ایشان بسیار عالی ، هنرمندانه ، روشنفکر ،بافکر و عمیق بود اما جناب افشاریان این نیاز امروز جامعه ایران نیست ، نیاز ایران خنده است همان هدف برنامه خندوانه.
متاسفانه در ایران امروز روشنفکر یا روشنفکرنمایی به معضل تبدیل شده است مجری هایی که بجای حرفه ای شدن در شغل در میان کار روشنفکرنما شده و در مسائل غیرتخصصی اظهارنظر میکنند ، فوتبالیست های روشنفکر ، چند نفر از ورزشکاران سطح اول دنیا شاعر، بازیگر نویسنده و خواننده شده اند و این آمار در ایران چقدر است.
والیبالیست های روشنفکرنما!
آقای جوان همه این روزها از ضعف فنی تیم والیبال میگویند ولی هیچکس نمیگوید در طول ۱۱ بازی جام جهانی دریغ از یک لبخند معروف ، محمودی و موسوی که سه بازیکن اصلی ما هستند . چرا آنها از بازی کردن لذت نمیبرند و فقط میروند که بجنگند و تیم مقابل فقط دشمن است و باید نابود شود .
چهره های والیبالیست های ما خیلی شبیه ورزشکاران نیست بیشتر شبیه شاعران است.
آقای افشاریان عالی بودید ولی نیاز امروز جامعه ما که جزو ناشادترین مردم جهان است ،نبودید. (3209626) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.