توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 227705
آتشفشان دماوند فعال نشده
استاندار تهران گفت: آتشفشان کوه دماوند فعال نشده است و بخارهایی که از این کوه مشاهده می‌شود، طبیعی است.
تاریخ انتشار : جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۰
به گزارش جهان؛سید حسین هاشمی در گفت‌وگو با فارس درباره احتمال فعال شدن آتشفشان دماوند با توجه به زلزله‌های دو ریشتری که در این منطقه رخ داده است، اظهار داشت: بخاری که از کوه دماوند مشاهده می‌شود طبیعی است و خاکستری از کوه مشاهده نشده است و بر اساس بررسی‌های صورت گرفته آتشفشان دماوند فعال نشده است.

وی ادامه داد: زلزله‌هایی که در دماوند و فیروز‌کوه رخ می‌دهد زلزله‌های یک و دو ریشتری است و خسارت خاصی را نیز به دنبال نخواهد داشت بلکه این زلزله‌های کوچک موجب می‌شود که زلزله‌هایی با ریشتر بالا در این دو شهرستان اتفاق نیفتد.

استاندار تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا آمادگی لازم را برای بحران‌های طبیعی در استان تهران دارید، گفت: مدیریت بحران استان تهران این ‌آمادگی را دارد که در جهت پیشگیری از بحران و مقابله با آن اقدام کند و وزیر کشور نیز در بازدید اخیر از مرکز مدیریت بحران استان تهران مقرر شد ۲۰ هکتار زمین برای تجهیز و آماده نگه داشتن وسایل و تجهیزات مدیریت بحران استان تهران اختصاص دهد.
۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۰۸:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۲ ۱۴:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۱۴:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۱۱:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۱۶:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۳ ۱۵:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۹ ۰۷:۴۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۱۴:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۰۸:۳۱
 
۱۳۹۵/۰۱/۳۱ ۱۰:۲۷
 
 
کلمات کلیدی : آتشفشان دماوند+فعال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.