نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 441004
شرکت کنتورسازی ایران تعطیل شد
شرکت تولیدی کنتورسازی ایران که بزرگ‌ترین تولید‌کننده کنتور در ایران است، به دلیل مشکلات مالی و بدهی تعطیل شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۵
به گزارش فارس، شرکت تولیدی کنتورسازی ایران که در شهرک صنعتی البرز استان قزوین واقع است یکی از بزرگ‌ترین تولید‌کننده کنتور در ایران بوده و امروز به دلیل بدهی و مشکلات مالی در نخستین روز از دهه فجر تعطیل شد.

این شرکت به دلیل بدهی‌هایی که به سازمان تأمین اجتماعی داشته است توسط این سازمان پلمب شد.

گفتنی است، کارگران کارخانه‌های کنتورسازی و رسانور که وابسته به هم بوده، چندی است به دلیل عدم پرداخت حقوق و مطالبات و اخراج کارگران دست به تجمع و اعتراض زده بودند.

یکی از کارگران این شرکت به خبرنگار فارس می‌گوید: انتظار کارگران از استاندار قزوین و دولت این است که فقط صدای کارگران را بشنوند.

واحدهای صنعتی بسیاری از جمله نازنخ، فرنخ، مه‌نخ، سپهرالکتریک و دیگر شرکت‌ها هم با مشکلات مشابه‌ای دست به گریبان بوده و کارگران آنان هر از چندی دست به تجمع و اعتراض می‌زنند.

گفتنی است، استاندار قزوین در آخرین اظهار‌نظر خود در جمع صنعتگران و صاحبان صنایع کوچک از اعطای تسهیلات به واحدهای مشکل‌دار خبر داده بود و هنوز مسؤولان استانی و شرکت کنتورسازی در خصوص تعطیلی این کارخانه اظهارنظری نکرده‌اند.
 
 
کلمات کلیدی : رکود+اقتصاد ایران+شرکت کنتورسازی ایران
 
کوروش
United States
۱۳۹۵-۱۱-۱۲ ۱۹:۱۵:۵۱
از توجهات وزارت صنایع نسبت به صنایع داخلی!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (4145256) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.