نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 403600
واکنش مسئولان عزادار تایلند به شایعات درباره گردشگران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۲
مقامات گردشگری تایلند نسبت به عادی بودن شرایط برای گردشگران خارجی پس از درگذشت پادشاه این کشور تاکید کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از تلگراف، مسئولان گردشگری تایلند تاکید کردند علی رغم درگذست «بهومیبول آدولیادج»، پادشاه محبوب ابن کشور و اعلام عزای عمومی، تایلند همچنان پذیرای گردشگران خارجی خواهد بود.

«کریس لی»، رئیس سازمان گردشگری تایلند در بیانیه‌ای که در اختیار رسانه‌ها قرارداد نوشت: "گزارش‌های اشتباهی مخابره شده و می‌خواهیم تا این موضع را روشن کنیم. فعالیت‌های گردشگری در تایلند تحت تاثیر درگذشت پادشاه قرار نگرفته است و ما تنها حساسیت بیشتری نشان می‌دهیم".

وی ادامه داد: "دو دوره عزاداری وجود دارد که اولی به مدت یک ماه و تا 13 نوامبر ادامه خواهد داشت و شامل همه خواهد بود.

وی همچنین شایعات و اطلاع‌رسانی‌های اشتباه مبنی بر اینکه گردشگران خارجی باید لباس مشکی بپوشند را رد کرد و گفت: تنها چیزی که ما به عنوان مسئولان گردشگری از توریست‌ها می‌خواهم این است که محترمانه رفتار کنند و به عنوان مثال در مکان‌های عمومی از پوشیدن لباس‌های نامناسب خودداری کنند.

گرچه پادشاه تایلند چند سالی بود که با بیماری دست و پنجه نرم می‌کرد، اما مرگ او تایلندی‌ها را با شوک و اندوه فراوانی رو به رو کرده و دولت نظامی این کشور یک سال آینده را عزای عمومی اعلام کرده و پرچم این کشور نیز در یک ماه آینده به صورت نیمه برافراشته خواهد بود و تمامی رویدادهای سرگرمی و نشاط‌بخش در این کشور به حالت تعلیق درآمده است.

«بهومیبول آدولیادج» پادشاه 88 ساله تایلند که بادوام‌ترین پادشاه جهان بود هفته گذشته (13 اکتبر) درگذشت.
 
کلمات کلیدی : گردشگری+ تایلند
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۷ ۱۴:۲۳:۵۰
ممنون که ما رو از نگرانی درآوردین با این خبر !!!! گفتیم نمیشه تا یه سال رفت پاتایا (3977812) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.