توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 406003
تلویزیونی‌ها باز هم به ترامپ رحم نکردند!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۱
حتی بعد از اینکه دونالد ترامپ برنامه «پخش زنده شنبه شب» یا «SNL» و در کل رسانه های آمریکایی را متهم به شوراندن انتخابات ریاست جمهوری علیه او کرد، گردانندگان این برنامه در جدیدترین نمایش شان به او رحم نکردند.
 
به گزارش بانی فیلم، حتی بعد از اینکه دونالد ترامپ برنامه «پخش زنده شنبه شب» یا «SNL» و در کل رسانه های آمریکایی را متهم به شوراندن انتخابات ریاست جمهوری علیه او کرد، گردانندگان این برنامه در جدیدترین نمایش شان به او رحم نکردند.

 به نقل از پیپل، در بخش پیش از پخش قسمت معرفی برنامه که طبق هفته های قبل به جدیدترین مباحثه ریاست جمهوری ایالات متحده پرداخت، این برنامه کاندیداهای دو حزب جمهوری خواه و دموکرات را دست انداخت.
 
تلویزیونی‌ها باز هم به ترامپ رحم نکردند!

طبیعتا، تام هنکس که همه دنیا او را دوست دارند، برای ایفای نقش کریس والاس مجری مباحثه انتخاب شد که مورد تحسین دنیای مطبوعات است. الک بالدوین و کیت مک کینون هم بار دیگر بازگشتند تا نقش های دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون را ایفا کنند.

ترامپِ بالدوین بعد از اینکه در ابتدای نمایش قول داد این بار می خواهد یک «بچه ترامپ شیرین و دوست داشتنی» باشد و دیگر صدایش را مثل دفعات قبل بالا نبرد، ناگهان بلافاصله حرفش را فراموش کرد و درمورد بحث حقوق زنان درباره به دنیا آوردن یا عدم به دنیا آوردن نوزادشان که ممکن است مشکلی داشته باشد، دکترها را متهم کرد که «نوزادان را از شکم زنان بیرون می کشند.»

هیلاری کلینتونِ بیش از حد با اطمینان به نفس مک کینون هم حرفی را زد که شاید نیشدارترین صحبتش در سه مباحثه قبلی اس‌ان‌ال بود و گفت: «کدام دو آدم برای بحث کردن درباره مسایل زنان بهتر می توانند باشند؛ من یعنی زنی که خودش یک فرزند دارد و از کنترل بارداری استفاده کرده و او، مردی که خودش بچه است و صورتش کنترل بارداری است.»

این نمایش همچنین با شوخی به پاسخ های گیج کننده ترامپ درباره درباره روابط بین الملل و داعش پرداخت، حتی با وجود اینکه ترامپ ادعا کرد «تمام سنگین وزن های اصلی حامی من هستند.»

ترامپ گفت: «من همه اصلی ها را پشت سرم دارم. سارا پیلین راداریم، چاچی را دارم و این یکی را داشته باشید، من بهترین برادر بالدوین یعنی استیون بالدوین را دارم.»

اس ان ال به ادعاهای ادامه دار ترامپ در مورد تقلبی بودن پروسه انتخابات پرداخت، اما حرفی از انتقادهای مستقیم او نسبت به برنامه خودشان نزد.

بالدوین در نقش ترامپ گفت: «هر روز که من اخبار را روشن می کنم می بینم که گویندگان اخبار من را خیلی بد نشان می دهند.» هنکس در نقش والاس از او پرسید که آن ها چطور این کار را انجام می دهند که ترامپ گفت: «تمام چیزهایی که من می گویم و انجام می دهند را می گیرند و آن ها را از تلویزیون پخش می کنند.»

برنامه «پخش زنده شنبه شب» هر شنبه شب از شبکه ان بی سی پخش می شود.
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ+رسانه های آمریکایی+انتخابات ریاست جمهوری آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.