توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499506
هوای پایتخت در آستانه شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به افزایش دمای هوای تهران گفت: هوای پایتخت برای گروه‌های حساس در آستانه ناسالم شدن قرار دارد.

حسین شهبازی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا بر برقراری جوی نسبتا آرام طی امروز دلالت می‌کند، اظهار کرد: امروز در برخی ساعات به ویژه در بعد ازظهر وزش باد موثر به بزرگی بین ۳ تا ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوبی-جنوب غربی انتظار می‌رود.

وی با اشاره به اینکه این شرایط برای فردا و پس‌فردا کمابیش ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: برای برخی ساعات وزش باد موثر از سمت نواحی جنوبی-جنوب شرقی پیش‌بینی می‌شود. همچنین دما طی دو روز آینده روند افزایشی خواهد داشت.

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران افزود: بر اساس نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا، وضعیت کیفی هوای شهر تهران طی امروز به دلیل افزایش غلظت آلاینده ازن در آستانه شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس خواهد بود و انتظار می‌رود تا فردا شرایط کیفی هوای سالم در بیشتر مناطق پایتخت برقرار شود.

شهبازی در پایان گفت: کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص ۸۷ در شرایط سالم قرار داشت.
 
کلمات کلیدی : هوای پایتخت + آلودگی هوا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.