توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 469202
وزیر کشور در پاسخ به الف پس از پخش زنده مناظرات: مناظره زنده شور و هیجان ایجاد کرده و شعور مردم را بالا می‌برد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۴
عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز در نشست خبری خود به سوال خبرنگاران در مورد سوالاتی حول محور انتهابات پاسخ داد.

خبرنگار الف از وزیر کشور پرسید: دومین مناظره هم برگزار شد و ضمن استقبال عموم جامعه از زنده‌بودن مناظرات اتفاق خاصی نیفتاد. ارزیابی شما از این روند چیست؟ و آیا در روزهای اخیر گزارش‌هایی از تنش های داخل کشور رسیده است؟

رحمانی فضلی در پاسخ به این سوال گفت: ارزیابی این بود که مناظرات در فضای منطقی و آرام و با قوانین مقررات برگزار شود و کمیسیون تبلیغات که شکل ظاهری آنهاست و نحوه‌ی مواجهه‌ی آنها با مناظرات خوب بود هیچ مشکلی از لحاظ امنیت در این مناظرات نداشتیم. القائاتی صورت می‌گرفت که شاید مناظرات به گونه اتفاق بیفتد که هواداران برخی کاندیداها بخواهند مشکلاتی را به وجود بیاورند. اما تحلیل‌ها  و برآوردها این است که کماکان ما شاهد امنیت و آرامش هستیم و حتی اگر طرفداران و هواداران نامزدها بخواهند به طرفداری از نامزدهایشان بپردازند به‌شرط رعایت زمان و آرامش مشکلی ندارد.برخی اتفاقات و موضوعات بین نامزدها در مناظرات اتفاق افتاد، مانند موضوع وقت و زمان که در کمیسیون در این مورد بحث شد و بنده به‌عنوان رئیس کمیسیون نامه‌ای نوشتم  و توصیه‌هایی را به دوستان ابلاغ کردم اما مناظرات فضای خاص خودش را دارد و مردم هم مناظرات را زمانی می‌پسندند که در آن تبادل افکار وجود داشته باشد.

وی تصریح کرد: مناظرات قرار نبود زنده باشد اما برگزاری مناظرات زنده علاوه بر اینکه موضوع را شفاف‌سازی می‌کند شور و هیجان ایجاد کرده و شعور مردم را بالا می‌برد.

وزیر کشور افزود: تا کنون هیچ‌گونه گزارشی در مورد تشنج در کشور گزارش نشده است.


عناوین مرتبط:

وزیر کشور: موافق پخش زنده مناظره ها نیستیم/حرف‌ها در مناظره زنده قابل مدیریت نیست
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+وزیر کشور+رحمانی فضلی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.