توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 308949
واکنش مدیرعامل‌بانک‌مسکن به اظهارات اخیر زنجانی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۱
مدیر عامل بانک مسکن درباره موارد مطرح شده علیه این بانک از سوی بابک زنجانی گفت: این پرونده ای حقوقی - قضایی است بنابراین دفاعیات خود را از طریق وکیل قانونی در دادگاه مطرح می کنیم.

محمد هاشم بت شکن روز سه شنبه در بازدید از غرفه ایرنا از در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، در پاسخ به پرسشی در خصوص ادعای بابک زنجانی درباره برخی مطالبات از بانک مسکن، افزود:این پرونده حقوقی است و به مصلحت است که بانک مسکن به عنوان بانکی دولتی، مواضع خود را توسط وکیل قانونی در دادگاه ارایه کند.
وی ادامه داد: از آنجایی که این پرونده حقوقی و قضایی است، نمی توانم درخصوص آن اظهارنظر کنم؛ البته در آینده اطلاع رسانی درباره آن انجام می شود اما در هر حال بهتر است وکیل قانونی موارد را اعلام کند.
به گزارش ایرنا، بابک زنجانی دیروز(دوشنبه) در ششمین جلسه دادگاه خود با اعلام این که برای یک شرکت نفتی وابسته به شرکت ملی نفت ایران و همچنین بانک مسکن حکم توقیف اموال گرفته ، گفته بود که «اگر بخواهید اذیت کنید من هم اذیت می کنم».
 
کلمات کلیدی : بابک زنجانی+بانک مسکن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.