نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 293946
۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار دختر جوان در ایران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۴۶
معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان اینکه ایران ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار دختر جوان دارد‌، گفت: ‌سیاست ما تعامل با وزارت ورزش و جوانان است.

اطهره نژادی بعد از ظهر امروز در جریان بازدید از اورژانس اجتماعی و خانه سلامت بهزیستی کرمانشاه، این مرکز را یک ظرفیت خوب برای تقویت بنیان خانواده است.

به گزارش فارس، وی با بیان اینکه مددجویان با مراجعه به چنین مرکزی دچار آسیب بیرونی نمی‌شوند، گفت: حضور پرسنل تخصصی، امکانات مناسب و در نظر گرفتن جوانب از نقاط قوت مرکز است.

به گفته معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار دختر جوان در کشور وجود دارد.

این مسئول با بیان اینکه این دختران با توجه به مناطق جغرافیایی و آداب و رسوم مختلف دارای سلایق متفاوتی هستند، افزود: سیاست ما تعامل با وزارت ورزش و جوانان است.

پرهیز از طراحی مجزای برنامه‌ها و مشارکت همه دستگاه‌ها برای برنامه‌ریزی مناسب و هم‌افزا در حوزه زنان از مواردی بود که نژادی مورد تأکید قرار گرفت و افزود: سند امنیت زنان و کودکان در وزارت کشور کار شده است.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری تبیین کرد: برای ایجاد آرامش در فضای زندگی کودکان علاوه بر مهارت‌های خانواده‌ها، همکاری هم‌افزا لازم است.

وی در پایان همراهی خانواده‌ها با نظام آموزشی را مورد تاکید قرار داد و متذکر شد: مهارت‌های فردی و حقوق شهروندی باید از سنین پایه به کودکان یاد داده شود.
 
کلمات کلیدی : دانستنیها+ازدواج+دختران مجرد
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۸ ۲۲:۰۱:۴۸
تقصیر این مهریه ها و مراسم گران هست
نتیجه کمپین ازدواج نکردن با دختران و تحریم اونهاست😁 (3176063) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۸ ۲۲:۴۴:۱۵
همه هم بیکار (3176131) (alef-11)
 
امین
۱۳۹۴-۰۶-۱۸ ۲۳:۱۸:۲۹
این 12 میلیون دختر جوان شغل می خواهند ورزش چه دردی از آنان را دوا می کند؟ (3176181) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۹ ۰۱:۳۴:۴۷
دخترا اگه کار کنن پولشونو خرج عمل زیبایی و لوازم آرایش و قروفر می کنن.بعدشم تا یکی میره خواستگاریشون مهریه رو می برن بالا
بدبخت پسرا که هم باید سربازی برن هم خرج عروسی بدن هم مهریه هم مسکن هم هزارتا.... (3176418) (alef-11)