نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 413843
سوال رضایی از مسئولان اقتصادی؛ پول‌ها کجا هستند؟
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۳
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نقدینگی از مرز یک‌میلیون میلیارد تومان گذشته پس چرا پول دست مردم نیست و تقاضای کل پایین آمده است؟


به گزارش ایلنا،‌ محسن رضایی با انتشار یادداشتی در اینستاگرام با عنوان «پول‌ها کجا هستند؟» نوشت:
هنگامی‌که از مسئولان اقتصادی، بانکی دولت پرسیده می‌شود چرا در بازار پول نیست جواب روشنی به مردم نمی‌دهند. با توجه به اینکه نقدینگیِ دولت آقای روحانی طی چهار سال گذشته چند برابر شده است؛ چرا پول در جیب مردم نیست و خریدها کم شده است؟
 
خریداران تبدیل به تماشاچی در بازار شده‌اند. خانم‌ها و جوانان که بیشترین مشتریان مغازه‌ها هستند پولی در جیبشان نیست. نقدینگی از مرز یک‌میلیون میلیارد تومان گذشته پس چرا پول دست مردم نیست و تقاضای کل پایین آمده است؟ بالاخره این پول‌ها درجایی در حال کارگذاری و فعالیت هستند. آنجا کجاست؟ خوب است دولت مردان برای مردم توضیح بدهند.
 
شما خوانندگان بگویید این پول‌ها در کدام بازارهایی می‌چرخد که رونق اقتصادی و اشتغال را نتوانسته حل کند؟ بیکاری طی شش ماه گذشته بیشتر هم شده است.
 
کلمات کلیدی : محسن رضایی+مسئولان اقتصادی+پول+نقدینگی
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۴ ۲۱:۳۹:۱۶
در جیب نجومی بگیران (4016609) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۸-۲۴ ۲۲:۰۴:۴۹
پول در جیب مسولان و ارگانهای خاص هست نقدینگی در جیب آنها هست و دلار 3700 تومانی که چهار برابر قیمت واقعی آن هست فقر اقتصادی را برای مردم به ارمغان آورده (4016649) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۴ ۲۲:۲۲:۱۱
پیش اختلاس کنندکان دزدان وکلاهبرداران ووام گیرندگان کلان است (4016663) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۴ ۲۲:۴۸:۲۹
این سئوال میبایست از دولت قبل پرسیده شود که قدرت خرید مردم را به یک چهارم کاهش داد. وهیچکس در این خصوص تحلیل وتفسیری نمیکند . (4016700) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.