نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 309443
برخورد قاطعانه با پزشکان زیرمیزی بگیر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۳۶
وزیر بهداشت می گوید با پزشکان زیرمیز‌ی‌بگیر برخورد قاطعانه می کنیم.

حسن قاضی‌زاده هاشمی دقایقی پیش در حاشیه مراسم تجلیل از نفرات برتر علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در جمع خبرنگاران با تأکید بر توجه بر امر پژوهش در دانشگاه، اظهار داشت: باید دانشگاهیان در حوزه پژوهش برنامه‌های ویژه‌ای داشته باشند و تلاش دانشگاه علوم پزشکی در حوزه پژوهش و کسب رتبه سوم گویای همین تلاش است.

به گزراش فارس وی در زمینه افزایش تخت‌های بیمارستانی در مشهد، افزود: اگر اداره‌کل استاندارد خراسان رضوی قول همکاری دهد، ما نیز از فردا به‌ طور جدی در حوزه افزایش تخت‌های بیمارستانی تلاش می‌کنیم؛ چراکه در حال حاضر مشهد نیازمند ۳ هزار تخت است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه در یکی از سفرهای خود به مشهد قول اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی برای سرانه زائر در حوزه بهداشت داده بود، تأکید کرد: تاکنون هر قولی که داده‌ایم عملی کرده‌ایم و نباید از این نکته غافل شد که ما بیشتر از کمیت کار خود را متوجه کیفیت کرده‌ایم و در حوزه سلامت خراسان رضوی و به‌ویژه ساماندهی یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر حاشیه‌نشین تلاش مجدانه‌ای داشته‌ایم.

قاضی‌زاده هاشمی در پایان در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس مبنی بر برخورد وزارت بهداشت با پزشکان زیرمیزی‌بگیر، تبیین کرد: در استان خراسان رضوی که ما نباید چنین موردی را داشته باشیم و در مشهد مقدس نیز فکر نمی‌کنم موردی وجود داشته باشد، اما آنچه که مسلم است چه در حوزه پایتخت و چه در حوزه استان‌ها، وزارت بهداشت برخورد قاطعانه خود را با پزشکان زیرمیزی‌‌بگیر ادامه می‌دهد.
 
کلمات کلیدی : زیرمیزی +پزشکان
 
۱۳۹۴-۰۸-۲۲ ۰۰:۲۱:۲۴
قاطعانه؟
منظورشون تذکر و برگشت پول به شاکی هست. گفتن اگر 3 بار از پزشک متخلف شکایت بشه تازه اونموقع ممکنه پروانه طبابتش باطل بشه
آخه این شد قاطعانه؟
برو بابا (3319863) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۲۲ ۰۰:۲۳:۱۹
بفرمایید بر اساس چه قانونی برخورد می کنید ما خودمان می رویم شکایت می کنیم به دادگاه...
این چه جور حرف زدن است ...مگر حق برخورد دارید بدون قانون لازم؟؟؟؟ (3319864) (alef-11)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۸-۲۲ ۰۶:۰۲:۰۶
فقط شعاره (3319979) (alef-11)
 
امیر
۱۳۹۴-۰۸-۲۲ ۰۷:۲۲:۵۷
زیر میز بگیری پزشکان به روال قبلی خود برگشته با ارامش کامل شماره حساب می دهند که با به حسابشان واریز کنی .اگه هم بخوایی اعتراض میگند وقت نداریم.. جالبه رییس بیمارستان هم به طور ضمنی از این عمل غیرقانونی انها حمایت میکند (3320009) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۲۲ ۱۰:۳۸:۴۰
جالب اینجاست تعرفه های پزشکی سر به فلک کشیده
حقوق پزشکان عمومی شده 3 برابر یک استاد دانشگاه ولی باز هم برای سال اینده به دنبال افزایش تعرف هستند
دقیقا پا گذاشتند جای پای خودروسازها (3320136) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۲۲ ۱۳:۴۲:۲۸
شماره تلفن بدین ما اطلاع بدیم (3320379) (alef-11)
 
فرهاد
۱۳۹۴-۰۸-۲۳ ۰۸:۰۶:۴۶
من هر وقت این جمله را از مسولین میشوم که :"برخورد قاطع با متخلفان ....؟!!!"احساس میکنم که هیچ کاری صورت نخواهد گرفت چون دیگه مجرمان و متخلفان هم فهمیده اند که این صحبتها دیگه کارآرایی ندارد.به نظر من باید با فساد در هر شکل و لباسی و با هر پست مقامی قاطعانه همجون کشور چین برخورو کرد. (3321731) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.