توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 370940
قدردانی رهبر انقلاب از مدیران و آتش‌نشانان دخیل در فرونشاندن حریق
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۰
وزیر نفت، مراتب قدردانی رهبر معظم انقلاب از مدیران، دست اندرکاران و آتش نشانان دخیل در ماجرای خاموش کردن آتش در پتروشیمی بوعلی را ابلاغ کرد.

به گزارش تسنیم، بیژن زنگنه وزیر نفت با ارسال نامه ای به استاندار خوزستان و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مراتب قدردانی و تشکر رهبر معظم انقلاب به همه مدیران، دست اندرکاران و آتش نشانان را ابلاغ کرد.

در متن پیام بیژن زنگنه، به غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان آمده است: با توجه به ماموریت محوله به اینجانب برای ابلاغ مراتب قدردانی رهبر معظم انقلاب به همه مدیران، دست اندرکاران و آتش نشانان فداکار که در فرونشاندن آتش پتروشیمی بوعلی سینا مشارکت داشته اند، خواهشمند است مراتب را به نحو احسن به آگاهی عموم همکاران مرتبط برسانید.

** پیام وزیر نفت به مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی

وزیر نفت همچنین در پیامی به مرضیه شاهدایی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی اعلام کرد: با توجه به ماموریت محوله به اینجانب برای ابلاغ مراتب قدردانی و تشکر رهبر معظم انقلاب، مقتضی است مراتب را به آگاهی همکاران مرتبط برسانید.

وزیر نفت در ادامه دو پیام آورده است: برخود لازم می دانم با سپاس متقابل الطاف پدرانه و کریمانه رهبر معظم انقلاب و آرزوی سلامت و طول عمر برای معظم له، برای همه فعالان در این تلاش جمعی نیز از خداوند قادر متعال سلامت و ادامه توفیقات مسئلت نمایم.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۳:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۸ ۱۳:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۹ ۱۰:۴۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۳:۳۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۲:۵۴
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۵ ۲۳:۵۳
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۵ ۲۰:۵۸
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۵ ۱۸:۰۱
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۴ ۱۷:۴۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۳ ۱۹:۳۰
 
 
کلمات کلیدی : آتش سوزی پتروشیمی بوعلی+رهبر انقلاب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.