توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504149
دستگیری سارق زورگیر در درگیری با ۲دختر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۴۷
سارق زورگیر پس از سرقت از ۲ دختر قصد فرار داشت غافل از اینکه دختران جوان او را تعقیب کرده و مانع فرارش خواهند شد.15مرداد امسال مأموران گشت پليس تهران در خيابان آيت‌الله كاشاني متوجه درگيري 2دختر با مردي جوان شدند. مرد تلاش مي‌كرد سوار موتور شده و فرار كند اما دختران جوان او را به باد كتك گرفته و مانعش شده بودند.ماموران به طرف آنها رفتند اما مرد جوان با ديدن خودروي پليس سوار موتور شد و فرار كرد. با اين حال فرار او زياد طول نكشيد و مأموران موفق شدند پس از چند دقيقه تعقيب و گريز او را دستگير كنند.

به گزارش همشهری، مرد جوان به همراه دختراني كه با وي درگير شده بودند به كلانتري منتقل و مشخص شد كه وي يك سارق زورگير است كه دست به سرقت از دختران جوان زده بود. يكي از دختران در تشريح ماجرا گفت: در حال پارك ماشينم بودم كه اين مرد نزديك شد و گفت ماشينم را بد پارك كرده‌ام. او در يك لحظه دستم را گرفت و با چاقو دستبند طلايم را پاره و انگشترهايم را نيز سرقت كرد و گريخت. همراه دوستم كه با من بود او را تعقيب كرديم و زماني كه مي‌خواست سوار موتور شود با او درگير شديم تا اينكه مأموران رسيدند و كمي بعد اين مرد را دستگير كردند.

با اظهارات شاكيان، بازجويي از مرد سارق آغاز و مشخص شد كه او زورگير تحت تعقيبي است كه به همراه زن جواني دست به سرقت و زورگيري از دختران مي‌زند. بررسي‌ها نشان مي‌داد كه او و همدستش سوار بر موتورسيكلت در خيابان‌ها مي‌گشتند و زنان و دختراني را كه طلا همراه خود داشتند و در حال پارك ماشينشان بودند، شناسايي مي‌كردند. سپس به اين افراد حمله كرده و پس از ضرب و شتم آنها، طلاهايشان را سرقت مي‌كردند.

با اين اطلاعات مرد جوان لب به اعتراف گشود و همدستش به نام ليلا را لو داد. او گفت: حدود 4‌ماه پيش با ليلا 24ساله آشنا شدم و مدتي بعد پيشنهاد كردم كه دست به سرقت طلا از زنان و دختران بزنيم كه او هم موافقت كرد. پس از آن سرقت‌هايمان شروع شد و با شناسايي زنان و دختراني كه پشت فرمان بودند و دستبند، گردنبند يا انگشتر طلا همراهشان بود،

به آنها نزديك مي‌شديم و پس از كتك‌زدن آنها، طلاهايشان را سرقت مي‌‌كرديم. با اعترافات اين مرد همدستش نيز دستگير شد و به سرقت‌هاي سريالي اعتراف كرد. به گفته سرهنگ گزافي، رئيس پايگاه دوم پليس آگاهي تهران شاكيان احتمالي مي‌توانند براي شناسايي سارقان به پايگاه دوم مراجعه كنند.
 
کلمات کلیدی : مجازات، زورگیران ، زورگیری، مرگ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.