توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 466468
سفر انتخاباتی روحانی در روز یکشنبه به هرمزگان
تاریخ انتشار : جمعه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۶
رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در هرمزگان گفت: حسن روحانی یکشنبه به هرمزگان سفر خواهد کرد.

به گزارش مهر، به نقل از ستاد انتخاباتی حسن روحانی، ابراهیم امینی پور در گردهمایی روسا و معاونین و روسای شوراهای مشورتی ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در هرمزگان، با اشاره به سفر قریب‌الوقوع رئیس جمهور به هرمزگان گفت: روز یکشنبه هفته آینده دهم اردیبهشت ماه دکتر روحانی به هرمزگان سفر خواهد کرد.

امینی پور با بیان اینکه تبلیغات انتخاباتی باید برمبنای اخلاقیات باشد بیان کرد: ضمن فعالیت تبلیغاتی رعایت انصاف و اخلاقیات باید مد نظر قرار گیرد و روسای ستادهای شهرستانی این مهم را سر لوحه فعالیت خود قرار دهند.رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در هرمزگان گفت: ستاد دکتر روحانی دیدگاه و تفکر عقلانیت، تدبیر و امید تشکیل و از حضور حداکثری افراد با هر تفکر سیاسی استقبال می‌کند.

وی به فعال شدن ستادهای دکتر روحانی در شهرستانها استان اشاره کرد و گفت: در سطح استان به علاوه شهرستانها در جزیره کیش و شهر کنگ نیز ستاد دکتر روحانی فعال شده که با اضافه شدن این دو ستاد تعداد ۱۵ ستاد در استان فعال هستند.
 
کلمات کلیدی : روحانی+هرمزگان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.