توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459862
رحمانی‌فضلی: کشور در وضعیت عدم تعادل و توازن شدیدی قرار دارد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۴
وزیر کشور گفت: عدم تعادل و توازن در کشور اکنون به شدت بالا است.

به گزارش تسنیم، عبدالرضا رحمانی فضلی عصر امروز در جلسه شورای اداری که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: عدم تعادل و توازن در کشور سبب ایجاد مشکلات دیگری از جمله کاهش قدرت دفاعی و امنیت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه با کاهش تعادل خود به خود مرزها از سکونت خالی و امنیت پایدار مخدوش می‌شود، عنوان کرد: اکنون وضعیت اقتصادی در عدم تعادل به سر می‌برد و بنابراین برای ایجاد توازن و تقویت حوزه امنیت و استفاده از ظرفیت مناطق مرزی باید تعادل را برقرار کرد.

رحمانی فضلی با بیان اینکه عدم تعادل سبب ایجاد عوارض اجتماعی نیز می‌شود، گفت: هنگامی که مهاجرت رخ می‌دهد شهرهای بزرگ با حاشیه نشینی و وضعیت نامناسب اقتصادی مواجه می‌شوند و این بستری برای رشد ناهنجاریهای اقتصادی است.

وی با اشاره به اینکه عدم تعادل اقتصادی در سیاست، امنیت و فرهنگ نیز تأثیرگذار است، افزود: رضایتمندی مردم در امنیت مؤثر است و بخشی از این رضایتمندی نیز در گرو وضعیت اقتصادی است و برای نشاط سیاسی باید معیشت مردم مناسب باشد.
 
 
کلمات کلیدی : وزیر کشور+رحمانی فضلی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.