نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454362
ابوالفضل قناعتی: زیر بار افزایش نیافتن کرایه ها نمی رویم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۰
قناعتی گفت: در تصویب افزایش کرایه ها جلب نظر فرمانداری برای شورای شهر تهران از اهمیت بالایی برخوردار است اما در این شرایط نیز زیر بار افزایش نیافتن کرایه ها نمی رویم.

ابوالفضل قناعتی در گفت و گو با میزان گفت: برگزاری نشست های خبری در قالب تبلیغات جناح ها، پیش از اعلام رسمی ممنوع است.

وی افزود: در شرایطی که اصلاح طلبان شورای اسلامی شهر تهران  نشست خبری اخیر را در قالب یک ائتلاف برگزار کردند، اصولگرایان به دنبال اجرای وظایف خود در پارلمان شهر هستند.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم اجرای وظایف محول شده به هر یک از اعضای شورای شهر تهران اظهارکرد: هر یک از اعضای شورای شهر باید تا پیش از اتمام زمان مسئولیت خود به وظایف تعریف شده شان عمل کنند و تا آخرین روز به تعهد خود به مردم پایبند باشند.

قناعتی در خصوص اعتراض فرمانداری به موضوع افزایش کرایه ها در سال 96 تصریح کرد: هر سال در بحث افزایش کرایه ها، شاهد اعتراض فرمانداری بودیم و روز سه شنبه نیز این اعتراض مورد بررسی اعضا قرار گرفت. 

وی با بیان اینکه "به هیچ وجه زیر بار افزایش نیافتن کرایه های تاکسی، اتوبوس و بلیت مترو نمی رویم" خاطرنشان کرد: بدون شک افزایش کرایه ها را در سال 96 خواهیم داشت اما این احتمال وجود دارد که تغییراتی در میزان افزایش ها اعمال شود.
 
کلمات کلیدی : کرایه های تاکسی + شورای شهر تهران
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۰۹:۴۰:۱۴
تاکسی های گردشی که از مدتها پیش نرخ 1000 تومان برای هر مسیر را در نظر گرفته اند (فارغ از نرخی که برای آنها تعیین شده است). بنابراین به نظرم بهتر است افزایشی در نرخ کرایه گردشی نداشته باشیم و فقط نرخ اتوبوس و تاکسی خطی تغییر یابد. (4204680) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.