نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458467
مخالفت مجددفرمانداری تهران با افزایش نرخ کرایه‌ها
بخش اجتماعی الف، 14 فروردین 96
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۰
معاون عمرانی فرمانداری تهران با تاکید بر مخالفت فرمانداری تهران برای افزایش نرخ کرایه‌ها در شهر تهران گفت: با توجه به این مخالفت و اصرار شورای شهر تهران بر مصوبه خود مبنی بر افزایش نرخ کرایه‌ها، مصوبه فوق در هفته جاری به شورای حل اختلاف وزارت کشور برای تصمیم‌گیری نهایی ارسال خواهد شد.

غلامحسین آرام در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: کلیات مصوبه ارسالی شورای شهر تهران مبنی بر افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی به فرمانداری در مرحله اول با مخالفت مواجه شد و پس از ارسال به شورا با اعمال تغییراتی مجدد به فرمانداری ارسال شد.

معاون عمرانی فرمانداری تهران افزود: با توجه به اینکه فرمانداری تهران با هرگونه افزایشی در نرخ کرایه تاکسی، اتوبوس و مترو مخالف است، مصوبه ارسالی شورا که تغییرات بر روی آن اعمال شد بار دیگر مورد مخالفت فرمانداری قرار گرفته است و بدین ترتیب در هفته جاری این مصوبه برای تصمیم‌گیری نهایی به شورای حل اختلاف وزارت کشور ارسال می‌شود.
 
کلمات کلیدی : کرایه های تاکسی + شورای شهر تهران + افزایش کرایه ها
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۱۱:۳۲:۰۷
کارتون شده فقط افزایش دادن ؟ یعنی ازتو سوال بشه تو شورای شهر چیکار میکنید فقط میگید افزایش دادن کرایه ها والسلام (4227966) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۱۲:۰۳:۲۲
دم وزارت کشور گرم (4228010) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.