نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 339522
وزیر خزانه‎داری آمریکا: برای تحریم ایران تلاش می‎کنیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۰
وزیر خزانه داری آمریکا گفت: اعمال تحریم بر ایران و کره شمالی و شفاف سازی مالی جهانی اولویت های آمریکاست.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، وزیر خزانه داری آمریکا اعلام کرد: واشنگتن برای نابودی منابع مالی [گروه تکفیری صهیونیستی] داعش، اعمال تحریم بر ایران و کره شمالی و نیز شفاف سازی مالی جهانی تلاش می کند.

جاکوب لو در جلسه استماع بودجه این کشور در مجلس نمایندگان با بیان این که در دوره ریاست جمهوری باراک اوباما آمریکا شاهد بهبود اقتصادی پایدار و کاهش غیر منتظره کسری بودجه فدرال بوده است، گفت اما هنوز کارهای زیادی باقی مانده است که باید انجام شود.

در متن سخنرانی لو که در پایگاه اینترنتی کمیته اعتبارات مجلس نمایندگان آمریکا منتشر شده آمده است: در لایحه بودجه به سرمایه گذاری به اولویت های امنیت ملی و داخلی توجه زیادی شده است.

به گفته وزیر خزانه داری آمریکا سرمایه گذاری برای ایجاد امنیت سایبری یکی از مهمترین چالش‌هایی است که این وزارت خانه و آمریکا با آن مواجه هستند. لو در بخش دیگری از سخنانش که به سرمایه گذاری در زمینه امنیت ملی و حفاظت از نظام مالی مربوط می شد گفت جمع آوری اطلاعات مالی وزارت خزانه داری، سیاست تحریم ها و برخی اقدامات اجرایی از منافع امنیت ملی آمریکا حمایت و به حراست از نظام مالی در برابر سوء استفاده های غیر قانونی کمک می کند.

در بودجه پیشنهادی ۱۱۷ میلیون دلار برای دفتر تروریسم و جاسوسی مالی در نظر گرفته شده است تا برای نظارت و ساماندهی اقدامات خزانه داری در زمینه جمع آوری اطلاعات، اجرا و تحریم های اقتصادی به کار گیرد.

به گفته لو این پیشنهاد نشان دهنده تداوم تلاش های وزارت خزانه داری در زمینه مبارزه با کشورهای یاغی ، حامیان اقدامات تروریستی، پولشویی، قاچاق مواد مخدر و دیگر خطراتی است که امنیت آمریکا را تهدید می کند.

برخی از این تلاش ها شامل نابود کردن منابع مالی [گروه تکفیری صهیونیستی] داعش، اعمال تحریم بر ایران و کره شمالی و شفاف سازی مالی جهانی است.
۱۳۹۶/۰۵/۱۳ ۱۲:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۴ ۰۶:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۹ ۰۸:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۸ ۱۱:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۹ ۱۵:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۰۷:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۹ ۲۱:۳۴
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۵ ۱۹:۰۲
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۱۰:۱۱
 
۱۳۹۵/۰۲/۰۹ ۰۹:۱۳
 
 
کلمات کلیدی : خزانه داری ، تحریم ، آمریکا ، بین الملل ، ایران ، کره شمالی
 
United States
۱۳۹۴-۱۲-۲۷ ۱۸:۰۰:۰۵
الان معلوم شد که رهبری درست میگفت و نباید به آمریکا و مخصوصا اوبامای جنایتکار ذره ای اعتماد کرد. (3608966) (alef-3)
 
Kazakstan
۱۳۹۴-۱۲-۲۸ ۱۷:۳۱:۴۶
اگر برجام نبود وضع ما خیلی بدتر بود. این تحریمها هم بیشتر حرفه اگر اتفاق هم بیفته تحریمهای مهمی نخواهد بود. (3610124) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.