توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453129
جزئیات افزایش کشف ماهواره‌ و مشروبات الکلی توسط پلیس
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۷
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز جزئیات کشفیات کالاهای قاچاق طی ۱۱ ماه نخست امسال توسط نیروی انتظامی را تشریح کرد.

قاسم خورشیدی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به رشد کشفیات کالاهای قاچاق در سال جاری توسط نیروی انتظامی اظهار داشت: آمار عملکرد 11ماهه نخست امسال نیروی انتظامی نشان می‌دهد که میزان کشفیات کالای قاچاق توسط این سازمان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، رشد 54درصدی داشته است.

وی در تشریح جزئیاتی از بیشترین افزایش کشفیات کالای قاچاق توسط نیروی انتظامی گفت: در بررسی کشفیات کالای قاچاق توسط نیروی انتظامی، کشف لوازم یدکی خودرو با 395 درصد افزایش، بیشترین رشد را داشته و بعد از آن کشفیات سیگار قاچاق با 279 درصد رشد و لوازم خانگی قاچاق با 3 میلیون دستگاه لوازم قاچاق کشف‌شده و رشد 161درصدی در رده‌های بعدی قرار دارند.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود: علاوه بر این موارد، فرآورده‌های شیلاتی قاچاق با 90 درصد رشد کشفیات، دام و فرآورده‌های دامی با 21 درصد افزایش کشف و پارچه قاچاق با 21 درصد رشد از جمله مواردی است که کشفیات آن با رشد همراه بوده است.

خورشیدی در ادامه در خصوص قاچاق کالاهای ممنوعه نیز گفت: با تلاش مأموران پلیس و نیروی انتظامی در 11 ماه نخست امسال، شاهد رشد 15درصدی تجهیزات ماهواره‌ای بودیم که با اقدامات انجام‌شده حدود 3 میلیون و 112 هزار دستگاه از این تجهیزات کشف و ضبط شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، کشفیات مشروبات الکلی توسط نیروی انتظامی نیز «یک» درصد رشد داشته است.
 
کلمات کلیدی : قاچاق مشروبات + مشروبات الکلی + ماهواره
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.