نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490524
جنجال جلوس ایوانکا به جای پدر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۸


فرانس پرس در حاشیه اجلاس گروه 20 گزارش داد:‌ نشستن ایوانکا ترامپ برای دقایقی برجای پدرش بر سر میز اصلی اجلاس نشست 20، واکنش هایی را به همراه داشت.
 
به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، یکی از مقامات کاخ سفید گفت:‌ ایوانکا تمام مدت در اتاق پشتی حضور داشت و تنها زمانی که پدرش ناچار به ترک میز شد، بر سر میز اصلی آمده و به جمع سران جهان از جمله رجب طیب اردوغان (رئیس جمهوری ترکیه)، آنگلا مرکل (صدراعظم آلمان)، ترزا می (نخست وزیر انگلیس) و شین جین پینگ (رئیس جمهوری چین) پیوست.
 


به گزارش کاخ سفید و دیپلمات های آمریکایی، بدنبال این رویداد، بسیاری از منتقدان دولت ترامپ وی را به 'خویشاوندسالاری' متهم کردند و در این میان آن اپلبام تاریخ نگار، در خلال انتقادهای تند از ترامپ در توییتر، صلاحیت وی را زیر سؤال برده و وی را 'ناشی' خواند.
 
یکی از مقامات کاخ سفید در گفتگو با 'فرانس پرس' در این باره گفت:‌ 'زمانی که دیگر رهبران جهان میزشان را ترک می کردند، جای آن ها نیز به طور موقت توسط نمایندگانشان پرمی شد.' اما آن طور که پیداست حضور این مدل سابق 35 ساله بر سر میز اصلی، تمام توجهات را به خود جلب کرده است.
 
ترامپ، در لحظات آغازین دومین روز از اجلاس گروه 20 و همزمان با نشست سران جهان برای بررسی افزایش بودجه کارآفرینی در بخش زنان، دخترش ایوانکا را ستایش کرده و او را 'قهرمان' نامید.
 
نشست گروه 20 شامل کشورهای آرژانتین، استرالیا، برزیل، چین، آلمان، فرانسه، بریتانیا، هند، اندونزی، ایتالیا، کانادا، ژاپن، کره جنوبی، مکزیک، روسیه، عربستان، آفریقای جنوبی، ترکیه، ایالات متحده و اتحادیه اروپا در هامبورگ آلمان، امسال با توجه به سیاست های انزواگرایانه دولت دونالد ترامپ، صحنه اختلافات بی سابقه و همچنین رقابت ها و ائتلاف های جدید برای تعیین سیاست های جهانی است.
 
نشست هامبورگ یکی از پر اختلاف ترین اجلاس ها در سال های گذشته این گروه است که شاهد اختلافاتی در باره مسائلی از جمله جنگ ها، تغییرات آب و هوایی، تجارت جهانی و آزمایش های موشکی کره شمالی می باشد.
 
کلمات کلیدی : ایوانکا ترامپ
 
Sweden
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۶:۴۹:۲۵
خیال میکنه کارخانه باباش امده رفته پشت میز کار باباش نشسته
خدا نکند که گدا معتبر شود (4465722) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۷:۳۸:۵۱
بچه های هیشه طلبکار کدخدا باوران هم چنین آرزوها و خواسته های ننگینی دارند ! (4465793) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۷:۱۶:۵۴
هیچ کسی اندازه ایوانکا روی ترامپ نفوذ نداره.
شب حمله شیمیایی در سوریه وقتی ایوانکا تصاویر مجروح ها را دید زنگ زد باباش و گفت که به سوریه با موشک حمله بکنه! (4465757) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.