نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 477529
تذکر به وزیر اقتصاد درباره موسسه اعتباری کاسپین
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۸
«عدم اعمال مدیریت صحیح در ساماندهی تعاونی های اعتباری مخصوصا تعاونی اعتباری فرشتگان و موسسه اعتباری کاسپین» از جمله تذکرات کتبی امروز نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور بود.

به گزارش ایسنا، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی کشور که از سوی رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس در جلسه علنی صبح امروز(سه شنبه) مجلس قرائت شد به شرح زیر است:

نورمحمد تربتی نژاد نماینده گرگان به وزیر اقتصاد: علت عدم اعمال مدیریت صحیح در ساماندهی تعاونی‌های اعتباری مخصوصا تعاونی اعتباری فرشتگان و موسسه اعتباری کاسپین و تسامح در ایجاد خط اعتباری و نقدینگی کافی و مناسب برای پرداخت مطالبات سپرده‌گذاران تعاونی فرشتگان و ایجاد مشکلات فراوان برای سایر تعاونی‌ها از جمله تعاونی اعتباری امید جلین.

مجید کیانپور نماینده دورود و ازنا به وزیر اقتصاد: پاسخگویی و حل مشکل سپرده‌گذاران موسسه مالی توسعه و آرمان در استان لرستان.

روح الله حضرت پور و نادر قاضی پور نمایندگان ارومیه به وزیر اقتصاد: تسریع در ارائه نقشه منطقه ویژه اقتصادی ارومیه به استناد تبصره ماده 23 قانون برنامه ششم
 
کلمات کلیدی : موسسه کاسپین+مجوز بانک مرکزی+سپرده گذاران کاسپین
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۰۹ ۱۳:۵۲:۵۷
آرمان چی؟!! (4401245) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.