توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467223
علت فوت کودک دو ساله در پارک
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۶
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهربابک از رسیدگی با قید فوریت به حادثه تلخ پارک ولی عصر(عج)شهربابک خبر داد وافزود: علت اصلی مرگ کیانوش کودک دوساله شهربابکی، عدم وجود حصار مناسب برای جدا کردن حریم وسیله بازی الاکلنگ از سایر وسایل اسباب بازی پارک بوده است.

به گزارش میزان، رمضان آقامحمدی اظهار داشت: در حال انجام تحقیقات تکمیلی هستیم و پس از اعلام نظرات تخصصی کارشناسان رسمی دادگستری،با مقصران حادثه برخورد قاطع قضائی خواهد شد.
این مقام قضائی بیان کرد: پس از وقوع این حادثه دلخراش از محل حادثه بازدید بعمل آمد ودستورات قضائی لازم جهت بررسی این پرونده صادر شده است.

وی در تشریح جزئیات این حادثه اظهار داشت: کیانوش ریاحی کودک دو ساله شهربابکی به  همراه  والدین خود برای بازی به پارک ولی عصر(عج) این شهرستان می‌رود و متاسفانه پس از مدتی به ناگاه از مادر خود جدا شده و در ظرف چند ثانیه در زیر الاکلنگ فنری که چند کودک دیگر نیز بر روی آن مشغول بازی بودند قرار می‌گیرد و متاسفانه براثر ضربات سنگین به ناحیه سر و کمر، کودک فوت می کند.

دادستان عمونی و انقلاب شهربابک ابراز داشت: با وجود سرعت عمل والدین در رساندن فرزندشان به مرکز درمانی، طفل بر اثر ضربات وارده، در  بیمارستان  فوت می کند.
 
این مقام قضائی هشدار داد: والدین، هنگامی که برای تفریح و بازی، فرزندان خود را به پارکها و محلهای باز می برند، با دقت تمام حرکات فرزند خود را کنترل نمایند و لحظه‌ی از آن ها غافل نشوند، چرا که در این محیط‌ها، درصد بروز حادثه به جهت شلوغی و جنب و جوش بچه ها، بسیار بالاست.
 
کلمات کلیدی : فوت + حادثه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.