توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 416319
آخرین وضعیت زائران اربعین در مرز مهران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۲
موج بازگشت زائران اربعین در مرز مهران همچنان ادامه دارد و شاهد تردد هزاران نفری زوار اربعین در مهران هستیم.

به گزارش تسنیم، موج بازگشت زائران اربعین در مرز مهران همچنان ادامه دارد و شاهد تردد هزاران نفری زوار اربعین در مهران هستیم.

با توجه به تردد بیش از 60 درصد زائران از مرز مهران، شاهد بازگشت زائران ایرانی از مرز مهران به کشور هستیم.

آنگونه که جانشین فرمانده ناجا می‌گوید: تا کنون 70 درصد زائران از سه مرز مهران،چذابه و شلمچه به کشور بازگشته‌اند.

بر اساس اعلام سردار مومنی به غیر از تصادفی که شب گذشته در محور ارتباطی ایلام به مهران اتفاق افتاد و سبب کشته شدن سه نفر شد در مسیر های منتهی به مهران شاهد کاهش تصادفات بوده‌ایم.

این درحالی است که سردار مهری رئیس پلیس راهور ناجا از خروج بیش از 80 درصد خودروهای پارک شده در شهر مهران خبر می‌دهد و می‌گوید که وضعیت ترافیکی در مسیر های ارتباطی ایلام سنگین ولی روان است.

در همین حال محددیت‌های ترافیکی همچنان ادامه دارد و مسیر ارتباطی مهران تا سه راهی آسمان اباد، سرابله تا پایان موج بازگشت زائران ادامه دارد و مسیر جایگزین هم چهارمله،ایوان،ایلام،ملکشاهی و مهران تعیین شده است.

در عین حال وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح علاوه بر یک هزار و 500 اتوبوسی که توسط سپاه،ارتش و سایر ارگان‌ها کار جابه‌جایی زائران را از پایانه ‌برکت تا داخل کشور انجام می‌دهند 120 دستگاه اتوبوس به مرز مهران اعزام کرده است.

کمیته مشارکت‌های مردمی هم در قالب موکب در نقاط مختلف استان از پایانه مرزی تا خروجی‌های شهرهای مختلف کار خدمات‌رسانی به زائران را انجام می‌دهند و بنابر اعلام مسئولان تا پایان ورود زائران فعال هستند.

مروارید استاندار ایلام هم با اعلام اینکه امروز 140 هزار نفر از طریق مرز مهران به کشور بازگشته‌اند می‌گوید این میزان تا آخر امشب به 150 هزار نفر ‌می‌رسد.
 
کلمات کلیدی : زائران اربعین+پیاده روی اربعبن+مرز مهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.