توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506715
ترامپ: باید با روسیه کنار بیاییم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۴
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که دو قدرت هسته ای جهان دست آخر با هم کنار خواهند آمد و آمریکا روابط خود با روسیه را تقویت خواهد کرد.

به گزارش مهر، رئیس جمهور آمریکا در آخرین اظهار نظر خود در موضع گیری متناقض با امضای سری جدید تحریم علیه مسکو، گفت که ما باید نهایتا با روسیه کنار بیاییم.

به گزارش رویترز، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که دو قدرت هسته ای جهان دست آخر با هم کنار خواهند آمد و آمریکا روابط خود با روسیه را تقویت خواهد کرد.

وی گفت که اگر روابطمان با روسیه عالی نشود حداقل «خوب» خواهد شد.

ترامپ در نشست خبری خود با «سائولی نینیستو» همتای فنلاندی خود تاکید کرد: من با صدای بلند و بسیار شفاف می گویم، من سال های سال گفته ام که روابط آمریکا با روسیه را بهبود خواهم بخشید. خیلی خوب است که رابطه عالی یا حداقل خوبی با روسیه داشته باشیم.

رئیس جمهور آمریکا همچنین افزود: آمریکا کشور بزرگ و صاحب تسلیحات هسته ای است. ما باید با روسیه کنار بیاییم و من فکر می کنم نهایتا موفق به انجام این کار شویم.

علیرغم گفته های ترامپ مبنی بر علاقه وی به داشتن یک رابطه خوب با مسکو وی ماه گذشته سری جدید لایحه تحریم های ضد روسی واشنگتن را به امضا رسانید .

وی در نهایت هنگامی که یک خبرنگار فنلاندی از وی پرسید که آیا روسیه را تهدیدی برای کشورهای اسکاندیناوی به حساب نمی آورید؟ گفت که من کشورهای زیاد دیگری را هم تهدید علیه کشورهای حوزه دریای بالتیک می دانم.
 
کلمات کلیدی : ترامپ+روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.