توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482019
تایید انتخابات شوراها در ۹ شهرستان استان تهران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۷
رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراها در استان تهران گفت که انتخابات شوراها د ر۹ شهرستان استان تهران تایید شد.

علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: استان تهران دارای ۱۶ شهرستان است که روز گذشته انتخابات شوراها در ۶ شهرستان رباط کریم، قدس، پیشوا، قرچک، شمیرانات و لواسان تایید شد و امروز نیز در سه حوزه ورامین، دماوند و فیروزکوه انتخابات شوراها به تایید هیئت نظارت استان تهران رسید.

وی افزود: تایید انتخابات شوراها در ۷ شهرستان باقیمانده استان تهران شامل پردیس، بومهن، اسلامشهر، بهارستان، شهریار، پاکدشت و ملارد حداکثر تا هفته آینده به صورت نهایی تعیین تکلیف می شود.

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراها در استان تهران با بیان اینکه استان تهران دارای ۳۳ بخش است، گفت: تاکنون سه بخش وحیدیه مربوط به شهریار و لواسان فشم مربوط به شمیرانات تایید شده است. حداکثر تا هفته آینده نیز بخشهای پرند و نسیم شهر مربوط به بهارستان، چهار دانگه مربوط به اسلامشهر و صباشهر و فردوسیه مربوط به شهریار به صورت نهایی تعیین تکلیف می شود.

رحیمی گفت که هیئت نظارت استان تهران براساس گزارش‌ها و شکایات واصله و برحسب موضوع به بازشماری موردی، درصدی و کلی صندوق‌ها می پردازد و تاکیدش بر آن است که قبل از تایید نهایی گزارش جامعی از وضعیت انتخابات داشته باشد. به طور مثال در حوزه ای ادعایی مطرح شد که بین نتایج اعلام شده از سوی عضو  اصلی و علی البدل اختلاف وجود دارد و جابجا شده است و به همین دلیل آن صندوق‌های مورد ادعا با حضور کاندیدای معترض مورد بازشماری قرار گرفت که در نهایت آن کاندیدا نتیجه را قبول کرد.
 
کلمات کلیدی : شورای شهر + انتخابات شوراها + انتخابات 96
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.