توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492513
فرزندان مقتول: پدرمان را می بخشیم به شرطی که تا آخر عمر، چشممان به او نیفتد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۱
ایران نوشت:مردی که 9 سال پیش همسرش را در جریان مشاجره با چاقوی آشپزخانه به قتل رسانده بود، در حالی که یک قدم با چوبه دار فاصله داشت صبح دیروز به خاطر مرگ یکی از اولیای دم به دادگاه انتقال یافت تا بار دیگر محاکمه شود.

در این جنایت که شامگاه 27 آبان سال 87 رخ داد، مرد میانسال پس ازمشاجره‌ای شدید، همسر جوانش را در یکی از آپارتمان‌های خیابان خاوران تهران با ضربات چاقو به قتل رساند. فرزندانشان در حالی که شاهد جنایت پدر بودند بلافاصله با پلیس تماس گرفتند و ماجرا را فاش کردند. سرانجام چند روز بعد مرد کلیدساز که ازصحنه جنایت گریخته بود در ساختمان نیمه کاره‌ای دستگیر شد.

او پس از اعتراف به قتل، محاکمه و با درخواست اولیای دم به قصاص محکوم شد. او یک قدم با چوبه دار فاصله داشت که مادرزنش جان سپرد و به این ترتیب باید دوباره محاکمه می‌شد.صبح دیروز در جریان محاکمه دوم، فرزندان این مرد-اولیای دم مقتول- با این شرط که پدرشان تا آخرعمر با آنها هیچ تماسی نداشته باشد او را بخشیدند.

در پایان جلسه، قضات دادگاه با توجه به شرایط روحی متهم و درخواست فرزندانش، وارد شور شدند تا حکمشان را صادر کنند.
 
کلمات کلیدی : نزاع + درگیری + قتل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.