نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429117
دادستان شهریار: گورخواب‌های نصیرآباد کتک نخورده اند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۴
دادستان عمومی و انقلاب شهریار ضرب و شتم کارتن خواب‌های گورستان نصیرآباد باغستان در حومه شهریار را تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا، دادستان عمومی و انقلاب شهریار ضرب و شتم کارتن خواب‌های گورستان نصیرآباد باغستان در حومه شهریار را تکذیب کرد.

روح الله حسین‌زاده درباره اخبار منتشره مبنی بر  ضرب و شتم کارتن خواب‌های گورستان نصیرآباد باغستان در حومه شهریار گفت: این موضوع صحت ندارد؛ متاسفانه اکنون فضا به گونه‌ای است که هر مطلبی که درباره کارتن خواب ها مطرح می‌شود پررنگ جلوه داده می شود.

وی با بیان اینکه اکنون در محل گورستان نصیرآباد حضور دارم، افزود: تصمیم بر این است که پس از غربالگری این افراد توسط بهزیستی، نسبت به ترک اعتیاد آنها اقدام شود، در این راستا لازم است ارگان های مربوطه، حمایت های لازم را در خصوص این افراد به‌عمل آورند.

به گزارش ایسنا، روح‌الله حسین‌زاده دادستان عمومی و انقلاب شهریار روز گذشته (سه‌شنبه) از صدور دستوری ویژه برای ساماندهی کارتن‌خواب‌های گورستان نصیرآباد باغستان در حومه شهریار به کلانتری، بهزیستی و شهرداری خبر داده بود.

بر اساس این گزارش، روز گذشته (سه شنبه) -  7 دی ماه - یکی از رسانه‌ها در گزارشی به گورستانی در نصیرآباد باغستان در حومه شهریار پرداخته و اعلام کرده بود که ٥٠ زن، مرد و کودک شب ها در گور می‌خوابند و در هر گور یک تا چهار نفر زندگی می کنند.
 
کلمات کلیدی : کارتن‌ خواب‌ +معتاد + گورخواب‌ها
 
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۰۸ ۱۵:۵۶:۴۴
کلا دست به تکذیبتون خوبه (4088459) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.