توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 325716
آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۲
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اتمام مهلت ثبت نام در دومین آزمون استخدامی سال ۹۴ دستگاه‌های اجرایی کشور در ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۳۰ دیماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا، با اعلام خبر فوق در مورد آمار ثبت نام کنندگان در دومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور اظهار کرد: تا ساعت ۱۰ صبح امروز سه شنبه ۲۹ دیماه ۷۰ هزار و ۵۷۵ نفر در آزمون مذکور شرکت کرده‌اند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه مهلت ثبت نام در دومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور ساعت ۲۴ فردا به پایان می‌رسد به داوطلبانی که تا کنون نسبت به ثبت نام اقدام نکرده‌اند توصیه می‌شود در مهلت باقی مانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org ضمن مطالعه دفترچه راهنما نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان از امکان ویرایش اطلاعات خبر داد و افزود: داوطلبانی که قبلا در آزمون مذکور ثبت نام نموده‌اند نیز می‌توانند در مهلت باقی مانده نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.
 
کلمات کلیدی : آزمون‌هاي استخدامي ، سازمان سنجش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.