نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 352897
شهادت فرمانده حزب‌الله لبنان در حمله رژیم صهیونیستی در دمشق
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۹
شبکه المیادین از شهادت فرمانده حزب‌الله لبنان در حمله رژیم صهیونیستی در نزدیکی فرودگاه دمشق خبر داد.

به گزارش ایسنا،‌ شبکه المیادین گزارش داد که مصطفی بدرالدین، از فرماندهان حزب‌الله در حمله رژیم صهیونیستی در نزدیکی فرودگاه دمشق به شهادت رسیده است.

این در حالی است که اطلاعات دیگر ماهیت عملیاتی را که به ترور این فرمانده حزب‌الله انجامیده است، مشخص نکرده است. هیچ طرف رسمی نیز اطلاعاتی پیرامون آنچه که رخ داده، منتشر نکرده است.

بدرالدین برادر همسر عماد مغنیه، فرمانده نظامی حز‌ب‌الله بود که در دمشق در سال ۲۰۰۸ ترور شد.

نام بدرالدین در فهرست دادگاه بین‌المللی در مورد "متهمان به ترور رفیق حریری، نخست وزیر اسبق لبنان در سال ۲۰۰۵" آمده بود.

مصطفی بدرالدین از فرماندهان حزب‌الله لبنان

حزب الله لبنان نیز شهادت مصطفی بدرالدین در سوریه را تایید و در بیانیه‌ای اعلام کرده است که بدر الدین چند ماه قبل گفته بود: از سوریه باز نخواهم گشت مگر آنکه شهید شده باشم یا پرچم پیروزی را در دست داشته باشم.

حزب الله اعلام کرد: او فرمانده جهادی بزرگ مصطفی بدالدین (ذوالفقار) بود. او امروز شهید بازگشت و پرچم پیروزی را به تن دارد که با جهادش در رویارویی با گروه‌های تکفیری برای این پیروزی جنگید، همان گروه‌های تکفیری که نوک پیکان در طرح آمریکایی صهیونیستی در منطقه هستند. پس از زندگی که مملوء از جهاد، اسارت، جراحت و دستاوردهای بزرگ و چشمگیر بود، ذوالفقار زندگی خود را با شهادت به پایان رسانید و به کاروان فرماندهان شهید پیوست که از جمله آنها رفیق راه و جهاد او، شهید عماد مغنیه است.

حزب الله تاکید کرد: مقاومت با فرماندهانش در حالی که زنده باشند، بزرگ می‌شود و در حالی که فرماندهانش به شهادت برسند، اعتلا می‌یابد.
 
کلمات کلیدی : سوریه+حزب الله+اسرائیل
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۴ ۱۶:۰۴:۱۵
اسرائیل چگونه و به چه وسیله حمله کرده؟ آنهم در نزدیکی فرودگاه دمشق!

این حمله هر گونه باشد ، همدستی اعراب مرتجع منطقه به سرکردگی سعودیها با اسرائیل و تروریستها را نشان میدهد . (3702794) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۲۵ ۰۰:۴۹:۱۶
خوش بحال اینا که سربازای امام زمانند و بد به حال ما که چسبیدیم به دنیا (3703574) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.