نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491190
انتقاد عباس جدیدی از واگذاری رایگان املاک و اراضی پایتخت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۱
عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با ارائه تذکری، از واگذاری رایگان املاک و اراضی پایتخت (متعلق به شهرداری) در قالب بهره برداری، اجازه و یا انتقال مالکیت به برخی از مراکز انتقاد کرد.

به گزارش ایرنا عباس جدیدی روز سه شنبه در سیصد و پنجاه و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران افزود: بسیاری از این املاک و اراضی به صورت رایگان به اشخاص حقیقی و حقوقی، موسسات خیریه، مساجد و هیات های مذهبی واگذار شده است.

وی اظهار کرد: از این دست بذل و بخشش های رایگان شهرداری تهران تهران می توان به واگذاری فضای سبز به مجموعه سوار کاری آریاسب، واگذاری زمینی در منطقه 18 به حوزه علمیه الهادی، زمین 1200 متری در خیابان مقدس اردبیلی با کاربری گلخانه، مابقی پلاک ثبتی در شمال بزرگراه همت به هیات ائمه اطهار اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه شهرداری تهران تاکنون هیچ واکنشی نسبت به این واگذاری ها نداشته، خواستار پاسخگویی شهردار تهران در خصوص واگذاری رایگان املاک پایتخت شد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران همچنین با بیان اینکه «بزرگش نخوانند اهل خرد که نام بزرگان به زشتی برد» گفت: برخی تذکر به شهردار تهران را توهین می دانند.
 
کلمات کلیدی : عباس جدیدی+ شورای شهر
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۰ ۱۱:۲۵:۱۷
کمی دیر شده جناب جدیدی (4468433) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۰ ۱۹:۴۱:۲۶
اخرش که شده به حرف اومدی (4469445) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۰ ۲۲:۵۸:۲۵
قهرمان دلاور و جوانمرد دیروز ، قسم حضرت عباس را بپذیریم یا دم خروس را ؟ (4469638) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.