نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 314394
ایران موفق به ارسال تجهیزات پیشرفته به حزب‌الله شده
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۴
یک مقام بلند پایه پیشین اطلاعاتی اسرائیل در سخنانی «ایران هسته‌ای» را تهدید بیش از داعش برای موجودیت این رژیم بر شمرد.

به گزارش فارس، ژنرال ذخیره «عاموس یالدین» رییس پیشین رکن اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی در سخنانی در تل‌آویو گفت: «داعش برای اسرائیل خطر بسیار کمتری تا جمهوری اسلامی ایران دارد.»

به نوشته روزنامه «جروزالم پست» عاموس یالدین در اندیشکده «مطالعات امنیتی» اسرائیل اظهار داشت: «بمب هسته‌ای ایران بزرگترین تهدید بالقوه علیه اسرائیل است.»

وی از به پیش رفتن توافق هسته‌ای ایران با قدرت‌های جهانی و خارج شدن آن از توجه رسانه‌ای و این‌که دولت‌ها و رسانه‌ها بیشتر به داعش ، روسیه و ترکیه فکر می‌کنند ابراز نگرانی کرد.

یالدین همچنین گفت که برجام موجب شد ایران به پیشروی خود در سوریه ادامه داده و سلاح‌های پیشرفته‌تری را برای حزب‌الله لبنان ارسال کند و موجب اشاعه بیشتر رقابت تسلیحاتی در منطقه شود.

رییس پیشین رکن اطلاعات ارتش اسرائیل در خاتمه در زمینه این‌که آیا آمریکا و اسرائیل موفق به آنچه که وی پی بردن به تقلب‌های ایران در مسئله هسته‌ای نامید بشوند یا خیر، ابراز نگرانی کرد.
 
کلمات کلیدی : ایران+حزب الله+اسرائیل
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۱ ۱۲:۳۶:۳۶
نه اسرائیل نگرانی از داعش داره و نه داعش از اسرائیل (3360824) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۱ ۱۵:۰۴:۱۵
اسراییل برای چی باید نگران داعش باشه . سرکرده داعش رو خود اسراییل اموزش داده و برای موحهه جلوه دادن کشتار فلسطینیان داعش رو لازم داره که بگه فلسطین ها همشون مثل داعش هستن و از قدین هم گفتن سگ پاچه صاحبش رو گاز نمیگیره (3360969) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۱ ۱۴:۲۸:۴۴
تشکر

برای صلح و امنیت خودمان و دیگران کار عقلانی انجام شده است. (3360930) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۱ ۱۵:۰۷:۰۷
بمب هسته ای ایران اگاه کردن مردم جهان نسبت به ماهیت اسراییل هست که از هر بمب واقعی براش خطرناک تر هست (3360973) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۱ ۱۶:۰۳:۵۲
اسرائیل از سرنوشت محتو م خود نمیتواند فرار کند و آنهم متلاشی شدن آن رژیم جعلی است بدست امت مسلمان بلاخص شیعیان .
حالا هر چقدر میخواهد لجن پراکنی کند و زوزه بکشد . کارش تمام است و هر ظالمی در همین دنیا نتیجه ظلمش را خواهد دید . (3361054) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۰۱:۰۶:۴۶
اسراییل غاصب باید نابود شود... (3361761) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.