توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 443193
کشف 3 جسد در آب‌های مازندران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۳
اجساد سه مردی که در دریاچه مصنوعی حاشیه دریای خزر در حوزه استحفاظی شهرستان نکا غرق شده بودند ، پیدا شده و به پزشکی قانونی انتقال یافته است.

به گزارش ایرنا؛ دادستان عمومی و انقلاب نکا گفت: اجساد غرق شدگان از داخل دریاچه بیرون کشیده شده و به پزشکی قانونی انتقال یافته است.

این سه نفر به گفته منابع محلی عصر یکشنبه در حالی که با قایق موتوری برای تفریح وارد دریاچه مصنوعی شدند ، قایقشان سرنگون شد.

حجت الاسلام اسماعیل ملاکریمی افزود که اجساد عصر امروز پیدا شده و برای بررسی بیشتر تحویل پزشکی قانونی شده است.

وی گفت که سه فرد غرق شده کارگرانی بودند که در محوطه دریاچه مصنوعی مشغول کار بودند و هنگام استراحت برای تفریح با قایق وارد دریاچه شدند و پس از واژگون شدن قایق به دلیل آشنا نبودن به فن شنا غرق شدند.

او افزود : تحقیقات در مورد چگونگی وقوع این حادثه در دست بررسی است و دستور قضائی برای بررسی بیشتر این حادثه صادر شده است.

منابع محلی به ایرنا گفتند که افراد غرق شده همه غیربومی و از استان آذربایجان شرقی بودند و به صورت پیمانکاری در محوطه دریاچه مصنوعی فعالیت داشتند.

شب گذشته نیز یک دختر چهار ساله نکائی با سقوط در کانال آب روستای ' امامیه ' این شهرستان ، کشته شد.

جسد این کودک پس از چند ساعت جست و جو توسط نیروهای هلال احمر از کانال خارج شد.

شهرستان 120 هزار نفری نکا در شرق مازندران واقع است.

بیش از 10 کیلومتر از ساحل 338 کیلومتری دریای خزر در محدوده این شهرستان واقع است.

علاوه بر نیروگاه شهید سلیمی ، تعداد زیادی از دستگاههای اجرایی و نهادهای نظامی و کشوری در محدوده ساحلی شهرستان نکا دارای مجموعه تفریحی و سیاحتی هستند.
 
کلمات کلیدی : جسد ، غریق ، دریای خزر ، مازندران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.