نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 420396
متن کامل لایحه بودجه سال ۹۶ کل کشور منتشر شد+دانلود
متن کامل لایحه 1084هزار میلیارد تومانی بودجه سال1396 منتشر شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۴
لایحه بودجه1396 كل كشور از حيث منابع بالغ بر ده ميليون و هشتصد و چهل و نه هزار و سيصد و نود و دو ميليارد و نهصد و سي و چهار ميليون ريال و از حيث مصارف بالغ بر ده ميليون و هشتصد و چهل و نه هزار و سيصد و نود و دو ميليارد و نهصد و سي و چهار ميليون  ريال  است.

منابع بودجه عمومي دولت از لحاظ درآمدها و واگذاري دارايي هاي سرمايه اي و مالي و مصارف بودجه عمومي دولت از حيث هزينه ها و تملك دارايي هاي سرمايه اي و مالي بالغ بر سه ميليون و هفتصد و يازده هزار و دويست و سي و شش ميليارد و نهصد و چهل و يك ميليون ريال شامل سه ميليون و يكصد و نود و نه هزار و نهصد و نود ميليارد  ريال منابع عمومي و پانصد و يازده هزار و دويست و چهل و شش ميليارد و نهصد و چهل و يك ميليون ريال درآمد اختصاصي وزارتخانه ها و موسسات دولتي است.

بودجه شركت هاي دولتي، بانك ها و موسسات انتفاعي وابسته به دولت از لحاظ درآمدها و ساير منابع تامين اعتبار بالغ بر هفت ميليون و پانصدو شصت و پنج هزار و چهارصد و يك ميليارد و ششصد و سي و شش ميليون ريال و از حيث هزينه ها و ساير پرداخت ها بالغ بر هفت ميليون و پانصدو شصت و پنج هزار و چهارصد و يك ميليارد و ششصد و سي و شش ميليون ريال است. 

سهم صندوق توسعه ملي موضوع بند (ب) ماده (1) قانون الحاق برخي مواد به قانون تنظيم بخشي از مقررات مالي دولت، بيست درصد تعيين مي شود و بانك مركـزي جمهوري اسلامي ايران موظف است بيست درصد منابع حاصل از ارزش صادرات نفت خام، ميعانات گازي و خالص صادرات گاز را به حساب صندوق توسعه ملي واريز كند. مبالغ مذكور به صورت ماهانه واريز و از ماه يازدهم سال محاسبه و تسويه مي شود.

متن کامل لایحه بودجه سال1396 از اینجا دانلود کنید.
 
 
کلمات کلیدی : بودجه96+حسن روحانی+مجلس
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۷ ۱۱:۲۱:۰۸
با سلام من هر چه لایحه بودجه 96رو دانلود میکنم متاسفانه با هیچ نرم افزاری باز نمیشه لطفا اگه میشه راهنمایی بفرمایید. (4136845) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.