توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 440899
واکنش معاون سیاسی سپاه به اظهارات تنش‌آفرین نخست وزیر انگلیس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۸
تسنیم نوشت: معاون سیاسی سپاه پاسداران در واکنش به اظهارات نخست‌وزیر انگلیس گفت: انگلیس به دنبال تنش‌آفرینی در منطقه است.

سردار رسول سنایی‌راد معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در واکنش به اظهارات ضدایرانی اخیر ترزا می نخست‌وزیر انگلیس، گفت: وی برای دومین بار است که چنین خطای سیاسی را انجام می‌دهد. به نظر می‌رسد این نوع اظهارات نوعی ژست سیاسی، هم برای قدرت‌نمایی و هم برای سرکیسه کردن برخی کشورهای منطقه و پیدا کردن بازار فروش تسلیحات است.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی انگلیس خاطرنشان کرد: شرایط بد اقتصادی این کشور مردم انگلیس را به سمت دوری گزیدن از سیاست‌های قبلی این کشور سوق داده است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران ادامه داد: انگلیس در چنین شرایطی به دنبال تنش‌آفرینی در منطقه است که البته تجربه‌ای طولانی هم در این حوزه دارد،‌ ضمن آنکه به نظر می‌آید ادامه چنین روندی برای باز کردن پای آمریکایی‌ها به این مسئله در پوشش حل بحران‌ها و دغدغه‌های منطقه‌ای است.
 
کلمات کلیدی : سپاه + نخست وزیر انگلیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.