نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 415194
باب کورکر: ترامپ برجام را حفظ خواهد کرد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۵
سناتور ارشد جمهوری‌خواه و مخالف برجام با اعلام این که ترامپ توافق هسته‌ای با ایران را حفظ خواهد کرد گفت: چنین اقدامی می‌تواند باعث انحراف و پریشانی دولت ترامپ در روزهای نخست آن شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری سی‌.ان.ان، باب کورکر، سناتور جمهوری‌خواه ایالت تنسی آمریکا پیشنهاد داد که دونالد ترامپ، رییس‌جمهور جدید آمریکا موضع نرم‌تری در رابطه با برجام اتخاذ کند و با جناح جمهوری‌خواه در کنگره برای بررسی توافق برجام در شکل کنونی آن همکاری کند.

رییس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا به شبکه سی‌.ان.ان گفت: من فکر نمی‌کنم ترامپ برجام را پاره کند و فکر می‌کنم این روش درستی برای آغاز کار نیست.

او افزود: من فکر می‌کنم کاری که او باید بکند آن است که با کشورهای دیگر عضو برجام به این اجماع نظر برسد که ایران در حال نقض توافق است.

باب کورکر جمهوری‌خواه همواره از پیش از دستیابی ایران و کشورهای 1+5 از مخالفان سرسخت توافق هسته‌ای با ایران بوده است.

او افزود: من فکر می‌کنم حمایت فراجناحی در کنگره در رابطه با انجام اقدامات لازم به دلیل نقض برجام از سوی ایران وجود داشته باشد.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ که در اوایل کمپین انتخاباتی خود ضمن اعلام مخالفت سرسختانه با برجام معتقد بود که برجام بدترین توافق تاریخی آمریکا بوده است و باید آن را باید پاره کرد، رفته رفته با نزدیک شدند به روزهای نهایی کمپین انتخاباتی مواضع نرم‌تری را اتخاذ کرد و اعلام کرد که باید مذاکرات مجددی در مورد برجام انجام شود.

مقامات ایران و اروپا با مذاکرات مجدد برجام مخالف هستند.
 
کلمات کلیدی : باب کورکر + ترامپ + برجام
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۸ ۲۱:۵۹:۰۵
بله پاره نمی کند ولی تا بخواهد از ایران باج می گیرد و طبق نظر شما و امیکا اجرا می کند....تا دیروز هم تحریم می کردید و تعهدات خود را اجرا نمی کردید مگر اتفاقی افتاد؟ دولت ایران ماست مالی کرد الانم هم تحریم کنید دولت تدبیر ماست مالی می کند مخصوصا که سال 96 هم نزدیک است (4021570) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۸ ۲۲:۵۹:۲۳
یواش یواش کوتاه میاین ! یعنی مجبورین کوتاه بیاین ! (4021617) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۶ ۲۱:۰۴:۵۵
ترامپ يه چيزي گفته مونده توش! (4069306) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.