توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498797
ساعت هوشمند اپل سری ۳ پایان سال با سیم‌کارت ۴ جی می‌آید؟
بخش دانش و فناوری الف،14 مرداد96
اپل واچ سری 3 مجهز به LTE ممکن است تا پایان سال راهی بازار شود. در غیر این صورت 2018 می‌آید.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۸
به گزارش خبرآنلاین، منابع نزدیک به اپل به بلومبرگ گفتند ساعت جدید هوشمند هم زمان با آیفون 8 رونمایی شده اما زمان عرضه آن به انتهای سال موکول می‌شود.
 
این در حالی است که منابع مستقل از عرضه سری 3 درسال 2018 خبر می‌دهند که با تاخیر می‌آید. نسخه سیم‌کارت خور قرار بود با سری 2 بیاید اما به دلیل باتری‌خوری فراوان، اپل ترجیح داد عرضه آن را به تاخیر بیندازد.

مودم LTE برای ساعت هوشمند اپل را کوالکوم می‌سازد اما با توجه به فناوری پیچیده و دعواهای اخیر اپل با کوآلکوم بر سر پرداخت لایسنس‌ها موضوه مبهم مانده است.

از سوی دیگر اپل از 4 اپراتور بزرگ مخابراتی آمریکا برای عرضه ساعت قول گرفته است و آنها نیز نظر مساعد خود را برای فروش ساعت سیم‌کارت‌خور اعلام کرده‌اند.

اولین ساعت هوشمند اپل آوریل 2015 و سری دو نیز با آیفون 7 در سپتامبر 2016 آمد و به همین دلیل از نظر زمانی باید تا فصل دوم 2018 منتظر باشیم و این در حالی است که ساعت هوشمند اپل شماره یک خریداران ساعت هوشمند است.

سپتامبر یعنی ماه بعد آیفون 8 به قیمت 850 دلار رونمایی می‌شود.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ساعت هوشمند اپل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.