توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446541
«بمب اتمی نصرالله» در دستان برداران ترامپ چه می‌کند؟
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۷
روزنامۀ اسرائیلی معاریو در ضمیمۀ هفتگی خود با انتشار مطلبی دربارۀ مخازن آمونیاک در خلیج حیفا، فاش کرد که این مخازن متعلق به برادران ترامپ است.

العالم : معاریو نوشت جولز و ادی ترامپ، دو برادر دونالد ترامپ، صاحبان شرکت شیمیایی حیفا هستند و حدود 9 سال قبل مجوز راه اندازی و استفاده از این مخازن را دریافت کرده اند.

این روزنامه دربارۀ این موضوع که افراد زیادی از این امر مطلع باشند، اظهار تردید کرد. رژیم صهیونیستی پس از تهدیدهای نصرالله در فوریه گذشته، به شهرک نشینان شمال فلسطین اشغالی وعده داده بود که مخازن آمونیاک را به نقب منتقل ساخته و به خطر آن پایان دهد؛ چون موشک های حزب الله می تواند با هدف قرار دادن آن ها انفجار عظیمی ایجاد کند که به مرگ ده ها هزار صهیونیست منجر خواهد شد.

پس از تهدید سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان درباره هدف قرار دادن این مخازن در صورت بروز جنگ، محافل سیاسی و رسانه ای رژیم صهیونیستی آن را «بمب اتمی نصرالله» نامیدند.
۱۳۹۶/۰۶/۰۹ ۲۰:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۴ ۲۲:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۲ ۱۰:۵۵
 
۱۳۹۴/۱۱/۲۷ ۲۲:۵۱
 
۱۳۹۴/۱۱/۲۷ ۲۰:۵۲
 
۱۳۹۴/۱۱/۱۵ ۱۱:۵۸
 
۱۳۹۴/۱۱/۱۰ ۲۳:۱۱
 
۱۳۹۴/۱۰/۱۳ ۱۸:۳۰
 
۱۳۹۴/۱۰/۱۰ ۱۲:۰۵
 
۱۳۹۴/۰۹/۳۰ ۲۲:۴۴
 
 
کلمات کلیدی : ترامپ، سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.