نظر منتشر شده
۱۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 432140
وزیر بهداشت: دلواپسان معتقد به شکست طرح تحول سلامت هستند نه مردم
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۴۴
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: مردم اعتقادی به شکست طرح تحول سلامت ندارند، معتقدان به شکست این طرح کسانی اند که در گروه دلواپسان قرار دارند.

طرح 'تحول نظام سلامت' از اواسط اردیبهشت سال 93 با هدف کاهش هزینه درمانی و کیفیت بخشی به خدمات پزشکی و بهداشتی در کشور آغاز شد که تاکید بیشتر آن در سال نخست در بخش درمانی و کاهش هزینه های درمان و در سال دوم در حوزه بهداشت بود.

به گزارش ایرنا، دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی شامگاه پنجشنبه در بازدید از پایگاه اورژانس شهر زواره از توابع شهرستان اردستان در جمع خبرنگاران افزود: آینده طرح تحول نظام سلامت مانند آینده انقلاب اسلامی روشن بوده و اجرای امثال این طرح بخشی از آرزوهای شهدای انقلاب، امام راحل و رهبر معظم انقلاب است.

وی ادامه داد: طرح تحول نظام سلامت با هدف کاهش پرداختی درمان از جیب مردم و افزایش دسترسی ها بویژه در مناطق محروم اجرا شد و تا اندازه ای هم موفق شده است و از باقی مانده آن نیز باید حمایت شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر ضرورت توجه به مقوله بیمه در درمان بیمه شدگان اظهار کرد: بیمه برای ما بسیار مهم است زیرا خریدار، خدمت را بیمه می کند و بیمه باید برای مردم و جامعه پزشکی بستر لازم را فراهم آورد.

قاضی زاده هاشمی خاطرنشان کرد: یکی از دستورهای رئیس جمهوری این است که سازمان تامین اجتماعی موظف شود تا پولی را که بعنوان درمان از بیمه شدگان می گیرد به حسابی واریز کند تا رئیس جمهوری و وزیر اقتصاد و امور دارایی روی آن نظارت کنند .

وی تصریح کرد: این دستور رئیس جمهوری باید محقق و این پول فقط برای درمان بیمه شدگان استفاده شود.

وی یکی از بخش های باقی مانده در حوزه طرح تحول سلامت و حل مشکلات بیمه ای را در حوزه سیاستگذاری خواند و گفت: بحث سیاستگذاری در راستای منویات رهبر معظم انقلاب باید تعیین تکلیف شود و در سال های آینده از این مسیر، بسیاری از مشکل ها مانند مدیریت منابع و توازن بین منابع و مصارف حل شود.

وزیر بهداشت یکی از دستاوردهای سفر امروز خود به کاشان و اردستان را دیدار با مادر شهیدی خواند که چهار فرزندش را تقدیم انقلاب کرده و دعای وی بسیاری از موانعی را که بر سر راه مردم، معیشت و رفاه آنهاست، کوتاه می کند.

وزیر بهداشت که صبح امروز بیمارستان فوق تخصصی آیت الله یثربی کاشان را افتتاح کرده بود، در ادامه سفر خود در این شهرستان با خانواده شهیدان محسن، جواد، علی اصغر و محمدرضا بارفروش دیدار کرد.

قاضی زاده هاشمی در ادامه سفر خود به برخی از شهرهای شمال استان اصفهان عصر امروز پایگاه اورژانس شهر مهاباد از توابع اردستان را نیز افتتاح کرد.
وی همچنین در سفر به زواره به مقام شامخ شهدای این شهر از جمله دو شهید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادای احترام کرد.

سفر یکروزه قاضی زاده هاشمی پس از برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان اردستان که شامگاه پنجشنبه برگزار می شود، خاتمه می یابد.
 
کلمات کلیدی : طرح تحول نظام سلامت+وزیر بهداشت
 
Malaysia
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۰۳:۵۰:۰۵
همه سخنگوی مردم شده اند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (4103083) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۰۹:۲۸:۰۲
والله به خدا من که ساکن همین مناطق محروم هستم هشت ماهه منتظر عمل زانو هستم اما پروتز نیست یا دکتر نیست یا ....
پس لطف کنید بگید کجاها موفق بوده؟ (4103190) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۱۱:۲۱:۵۲
لطفا شماره ی پرونده و آدرس و تلفن خود رو همینجا اعلام کنید .

تا ببینم شما واقعا همچنین شخصی هستین

اگر اینجوری باشه وزیر پاسخگو خواهد بود

اگر نه که شرمنده ی ملت خواهی بود و دروغ پراکنی ممنوع (4103402) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۱۰:۰۴:۱۲
پس پزشکیان هم که طرفدار دولته شد دلواپس... !! همه چی رو جناحی نبین دکتر دست بردار... (4103258) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۱۰:۰۶:۴۲
مردم ؟؟؟؟
شما سخنگوی مردم هستی ؟ (4103266) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۱۰:۱۷:۳۰
خدا پدر دولت سابق و دلواپسان را بیامرزد، وگرنه این حضرات بی تدبیریهای خودشون رو چطور توجیه می کردن؟ (4103280) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۱۰:۲۳:۱۵
فقط پوپولیستی
در سالها اینده شکست این طرح را همه مردم مشاهده خواهند کرد (4103290) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۱۰:۵۷:۲۷
هر کس با هشون مخالفت میکنه بهش توهین می کنن
بس کنید دیگه (4103357) (alef-11)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۱۱:۱۰:۲۶
دست وزير بهداشت درد نكنه با طرح تحول سلامت. در اوج درآمدهاي نفتي كشور كه نفت رو بشكه اي 140 دلار ميفروختن دولتمردان خودخواه حاضر نشدن همچين طرحي براي ردرمان مردم در نظر بگيرن طوري كه 100 درصد هزينه هاي بيمارستان رو بايد خود طرف مي داد ولي الان و با اين وضع قيمت نفت اين قدر چتر حمايتي از بيماران گسترده شده كه تمام افراد ميتونن بيمه سلامت بشن و فقط 10 درصد هزينه هاي بيمارستان رو از جيب خودشون بدن (4103382) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۱۱:۱۷:۴۶
شما فقط وزیر جیب پزشکان هستی. (4103394) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۱۱:۳۸:۲۷
معنی شکست چیست گر این شکست نیست (4103428) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۱۲:۳۸:۲۸
به جای شنیدن حرف منتقدین فرافکنی نکنید دلواپسان موج سواری می کنند چون شما به جای حرف حق دیگران را متهم می کنید (4103524) (alef-11)
 
Austria
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۱۳:۲۱:۵۹
با وزیر محترم موافقم. دلواپسان پاشنه آشیل و چشم اسفندیار کشور شده اند (4103596) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۱۳:۳۲:۱۲
والله من دلواپس نیستم باالله من به روحانی رأی دادم اما از طرح به اصطلاح تحول سلامت فقط و فقط افزایش سرسام آور تعرفه های درمان را دیدم بارها هم اعلام کردم به جای جار و جنجال فواید طرح مذکور را به صورت مستدل و مستند اعلام فرمایید اما همه مسئولین ذیربط فقط کلی گویی می کنند! (4103619) (alef-11)
 
Australia
۱۳۹۵-۱۱-۱۹ ۲۲:۵۳:۰۵
برای یک عده دکتر کمی خوب شده ولی دیگه دکتر اصلی ها عمل نمیکنن مردم از عوارض عمل ها در حال مرگ ومیرند پرستاران خسته اند اوژانس ها پر شده اندعمل ها پر از اشتباه انجام میشه این طرح طرح مرگ ومیر بیماران عقب افتادن دریافتی پرستاران سکته های مکرر پرستاران در بیمارستانهای دولتی است الان در بیمارستانهای دولتی از پرستاران به عنوان نوکر بی جیره ومواجب استفاده می کنند و تقریبا بیمارستانها تبدیل شده به پلاسکوی پرستاران خیلی صحنه ی قشنگی شده درست شبیه حلب سوریه من که از این طرح لذت می برم
یک پرستار 8 ماه کارانه نگرفته ام ودوست دارم کارانه ی یک صدمی خود را به حلب طرح سلامت اهدا کنم (4156177) (alef-11)
 
الف میم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۱:۲۰:۳۳
الان پزشکیان هم جزء دلواپسان هست جناب دکتر ؟؟؟ (4308631) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.