توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 415842
پیام تسلیت وزیر ارشاد برای درگذشت شایانفر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۰
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درگذشت حسن شایان فر را تسلیت گفت

به گزارش ایرنا در پیام سیدرضا صالحی امیری آمده است: با کمال تأسف درگذشت روزنامه نگار پیشکسوت جناب آقای حسن شایان فر را به خانواده گرامی و همراهان رسانه ای تسلیت عرض می کنم. 

بر اساس اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وی می افزاید از خداوند متعال در آستانه اربعین حسینی و لیالی ارزشمند استجابت دعا، غفران الهی برای ایشان و صبر و اجر برای خاندان گرامی مسألت می نمایم. 

مرحوم شایانفر در آستانه اربعین حسینی و پس از یک دوره طولانی بیماری گوارشی روز شنبه به رحمت الهی پیوست.

ایرنا نوشت: وی از سال 1372 به جمع نویسندگان روزنامه کیهان پیوست و به عنوان مدیر دفتر پژوهش‌های مؤسسه کیهان مسئولیت‌های مختلفی از جمله انتشار پاورقی و کتاب‌های نیمه پنهان را برعهده داشت. 

مجموعه کتاب‌های نیمه پنهان از تولیدات دفتر پژوهش‌های مؤسسه کیهان است که از سال 1376 تاکنون بیش از 35 جلد از آن منتشر شده است. این آثار تا پنج سال آینده و جلد شصت ادامه پیدا خواهد کرد که کتاب‌هایی مانند شوالیه‌های ناتوی فرهنگی، حزب خلق مسلمان، نیمه پنهان مصدق، سایه روشن بهائیت و سایه شوم از جمله آنهاست.

پیکر مرحوم شایانفر ساعت هشت و نیم فردا (دوشنبه) از مقابل منزلش در خیابان ایران، خیابان مهدوی پور، خیابان عرب‌سرخی تشییع می‌شود.
 
 
کلمات کلیدی : حسن شایان‌فر + روزنامه کیهان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.