نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 436335
بازار آهن قربانی رکود مسکن شد/۱۴۰۰ آهن‌فروش تعطیل کردند
رئیس اتحادیه فروشندگان آهن با بیان اینکه انتظار زیادی برای رفع رکود کشیدیم اما نه تنها گشایشی در بازار اتفاق نیافتد بلکه رکود شدیدتر هم شده است، گفت: در طول ۳ سال اخیر حدود ۱۴۰۰ واحد آهن فروشی تعطیل شده است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۴۴
محمد آزاد در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه رکود مستمر بازار مسکن باعث شده تا بازار آهن با تعطیلی مغازه ها روبه رو شود، اظهار داشت: در طول 3 سال اخیر حدود 1400 واحد آهن فروشی تعطیل شده است.

وی با بیان اینکه در بازار آهن شادآباد از 3 هزار 500 مغازه حدود 300 تا تعطیل کرده‌اند، افزود: در بازار آهن حاشیه آزادگان هم از 2 هزار و 700 مغازه تقریباٌ 200 مغازه تعطیل شده است. البته اکثر پاساژهای آهن فروشی خیابان پامنار هم تعطیل شده و  مغازه داران ترجیح می دهند به فروش محصولاتی غیر از آهن و میلگرد بپردازند.

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن تصریح کرد: فعالان بازار در این صنف انتظار زیادی برای رفع رکود کشیدید اما نه تنها گشایشی در بازار اتفاق نیافتد بلکه رکود شدیدتر هم شده است. این در حالی است که به ماه های پایانی سال نزدیک می شویم و فروشندگان نیاز زیادی به نقدینگی دارند.

آزاد اضافه کرد: قیمت آهن نسبت به هفته گذشته شاهد افزایش قیمتی نبود به نحوی که امروز هر کیلو تیرآهن با قیمت 1800 تومان، میلگرد 1620تومان و ورق 2100 تومان به فروش می رسد.
 
کلمات کلیدی : افتصاد ایران+رکود+بازار آهن+رکود مسکن
 
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۲۹ ۰۷:۵۷:۰۰
مهندسین عمران رو هم اضافه کنید . همشون بدبخت شدن و خیلی ها هن رفتن و خیلی ها هم مثل من در فکر مهاجرتن (4123006) (alef-11)
 
United Arab Emirates
۱۳۹۵-۱۰-۲۹ ۰۸:۵۰:۰۶
البته اين عزيزان بموقع بار خود را بسته‌اند و جاي نگراني نيست!! (4123091) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۲۹ ۱۱:۱۶:۱۸
برای اینکه بازارتان تعطیل نشود مدام می خواهید در تهران ومراکز دیگر بسازید وزندگی مردم را تعطیل کنید بروید این همه جا سر زمین به این پهناوری در شهر های کوچک بسازید تا مردم نیایند وامده ها برگردند خفه شدیم شما غصه تعطیلی کارتان را می خورید (4123366) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.