توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509532
تیم مترو تهران قهرمان دومین دوره مسابقات کشوری جمع آوری سوانح ریلی شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶
تیم شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه توانست عنوان نخست مسابقات کشوری جمع آوری سوانح ریلی را از آن خود کند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، دومین دوره مسابقات کشوری جمع آوری سوانح ریلی با حضور ۴ تیم قطار شهری کشوری از تهران؛ مشهد؛ تبریز و اصفهان به مدت دو روز به میزبانی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه برگزار شد.

رقابت‌های انفرادی و تیمی به منظور سنجش آمادگی انفرادی یکی از بخش های این مسابقات بود که در سالن ولایت شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه برگزار شد. در بخشی دیگر هم شرکت‌کنندگان در پایانه فتح‌آباد با بازگرداندن یک قطار که از ریل خارج شده بود با یکدیگر رقابت کردند.

در پایان این مسابقات تیم تهران با کسب ۸۴ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد، تیم تبریز با ۶۷.۵ امتیاز دوم شد و تیم های اصفهان و مشهد به ترتیب با کسب ۶۶ و ۵۴ امتیاز سوم و چهارم شدند.

هدف از برگزاری این مسابقات سنجش آمادگی کارکنان مترو در شرایط اضطراری بود که باعث می‌شود تا کارکنان مترو آمادگي بیشتری در هنگام برخورد با سوانح داشته باشند.
 
کلمات کلیدی : متروی تهران، حمل و نقل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.