نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509037
راهکارهای جدید«فرهاد رهبر»برای درآمدزایی دانشگاه آزاد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۷
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از احتمال حذف و ایجاد برخی کد رشته‌های جدید در دانشگاه آزاد خبر داد.

به گزارش تسنیم، داود محمدی نایب‌ رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرهاد رهبر رئیس جدید دانشگاه آزاد در جلسه‌ای که اخیراً با اعضای کمیسیون داشت، برنامه‌های خود برای درآمدزایی این دانشگاه را تشریح کرد، گفت: قطعاً  برای افزایش درآمد مسئولان دانشگاه باید راهکارهای جدیدی را در پیش بگیرند که فرهاد رهبر در همین زمینه راهکارهایی دارد.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: رئیس دانشگاه آزاد نیز اعلام کرد که بازنگری جدی در برخی از فعالیت‌های دانشگاه آزاد برای درآمدزایی خواهد داشت.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه باید رشته‌هایی در دانشگاه آزاد ایجاد شود که نیازهای جامعه برطرف شود، تصریح کرد: در جلسه با فرهاد رهبر درباره این موضوع و حذف برخی از رشته‌ها و ایجاد رشته‌های جدید برای درآمدزایی این دانشگاه  نیز بحث شد که احتمالاً در آینده‌ای نزدیک این اتفاق رخ خواهد داد.
 
کلمات کلیدی : دانشگاه آزاد+فرهاد رهبر+درآمدزایی
 
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۲۱:۱۳:۰۳
یکی از راه کارها ارایه نکردن واحدهای درسی بر اساس ترم تحصیلی دانشجویان است تا در نتیجه آن دانشجویان نتوانند به موقع فارغ التحصیل شوند (4548966) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.