توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454236
برف و کولاک سازمان ملل را تعطیل کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۶
کولاک و سرمای شدید در مناطق شمالی آمریکا از جمله شهر نیویورک را به حالت نیمه تعطیل و مقر اصلی سازمان ملل که در این شهر واقع شده است، به تعطیلی کشاند.

به گزارش ایرنا، سازمان هواشناسی ملی آمریکا پیش بینی کرد که روز سه شنبه با فراگیر شدن جبهه هوای سرد در ایالت های شمال و شمال شرقی این کشور موجی از طوفان و سرمای شدید این ایالت ها وازجمله ایالت نیویورک را در بر خواهد گرفت.
بنا بر همین پیش بینی ها ارتفاع برف در برخی از این نقاط به 60 سانتیمتر خواهد رسید لایه های ذخیم یخ درجاده ها پیچیدگی هایی را در تردد خودروها بوجود خواهد آورد.
بدنبال این پیش بینی ها همه مدارس شهر نیویورک تعطیل و از ساکنان شهر خواسته شد تا حتی الامکان از ترددهای غیر ضروری خودداری کنند.
مسئولین اداره حفاظت و امنیت سازمان ملل نیز درپی این اعلام ها درساعت 6 بعد از ظهر روز دوشنبه از طریق ایمیل به کارکنان این نهاد اطلاع دادند که مقر سازمان در شهر نیویورک تعطیل وهمه نشست ها و برنامه های این روز به بعد موکول خواهند شد.
با این همه در ساعات اولیه روز سه شنبه هواشناسی ملی آمریکا اعلام کرد که برغم پیش بینی های گذشته شهر نیویورک فقط شاهد نشست 20 سانتیمتر برف خواهد بود اما طوفان و سرمای شدید دراین شهر به احتمال زیاد تا اواخر روز ادامه خواهد داشت.
به همین دلیل اغلب خطوط اتوبوسرانی شهری و بسیاری ازخطوط مترونیویورک که درنقاطی از مسیر خود از روز زمین حرکت می کنند به حالت تعطیل درآمدند ودر نتیجه بسیاری از کارکنان شهر نیویورک و برخی شهر های ایالت نیوجرسی قادر به حضور در محل کار خود نشدند و خدمات شهری بحالت نیمه تعطیل در آمدند.
علاوه بر این ها در مجموع 5 هزار پرواز روز سه شنبه در فرودگاه های این مناطق و ایالت های دیگر آمریکا لغو شدند.
 
کلمات کلیدی : برف+کولاک+سازمان ملل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.