توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 398536
عضو شورای ‌شهر قم: مخالفتی با موسیقی ایرانی، سنتی و ملی نداریم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۲
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم گفت: اگر قرار است با اقدامات خود فضاهایی را ایجاد کنیم که مظهر مسائل خلاف شئون و شرع باشد، این اقدامات مردود بوده و سم مهلکی برای شهر است.

به گزارش تسنیم، طوبی حجازی در گفت‌وگویی، با اشاره به برگزاری کنسرت در شهر قم و حواشی به وجود آن اظهار داشت: مردم ما طبق فتوای مراجع تقلید، نظر مقام معظم رهبری و طبق اصول و موازین شرعی هیچ‌گونه مخالفتی با موسیقی ایرانی، سنتی و ملی ندارند.

وی با تأکید بر حواشی کنسرت برگزارشده در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم تصریح کرد: آن چیزی که موجب شده بزرگان شهر و کشور و مردم ولایتمدار و ارزشی نسبت به آن واکنش نشان دهند حواشی این کنسرت‌هاست.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم گفت: تصاویری که از حواشی کنسرت در حال انتشار است، تصاویری خلاف شان و شئون هر زن مسلمانی بوده و اگر قرار است با اقدامات خود فضاهایی را ایجاد کنیم که مظهر مسائل خلاف شئون و شرع باشد، این اقدامات مردود بوده و سم مهلکی برای شهر است.

وی با تأکید بر ضرورت رعایت شئون و موازین اسلامی در برنامه‌های مختلف شهر خاطرنشان کرد: مسئولان امر اگر توانایی کنترل حواشی را ندارند از این اقدامات صرف‌نظر و به اشکال دیگر موضوع را پیگیری کنند.

حجازی بابیان اینکه باید به دنبال اقداماتی بود که برای نظام مشکل ایجاد نکند، گفت: مردم ولایی و ارزشی شهر قم به‌شدت نسبت به وضعیت فعلی نگران هستند و از مسئولان انتظار اقدامی جدی در این زمینه رادارند.
۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۰۹:۵۳
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۲۱:۱۳
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۲ ۱۲:۳۶
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۱ ۱۴:۴۳
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۱ ۱۳:۲۱
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۱ ۱۳:۰۵
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۱ ۱۰:۵۴
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۹ ۱۶:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۸ ۲۱:۰۰
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۸ ۱۳:۳۲
 
 
کلمات کلیدی : کنسرت+لغو کنسرت+کنسرت در قم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.