توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 422600
قلعه نویی:با قبول درخواست منصوریان خیانت میکردم
بخش ورزشی الف،20آذر95
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: در دو سال گذشته اذیت شدم و مسائلی را دیدم که باورشان برایم دشوار بود اما دیروز به بازیکنانم افتخار کردم.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۸
به گزارش کاپ، امیر قلعه نویی درباره دیدار روز گذشته تیمش برابر استقلال تهران و پیروزی در آن مسابقه حساس اظهار داشت: در ابتد جا دارد روز تاجگذاری آقا امام زمان را بر محبان آن حضرت تبریک بگویم. باید بگویم بازی دیروز در فضای بسیار خوبی برگزار شد و وظیفه خودم می دانم از همه تشکر کنم. آقای نصرالله عبدالله مربی و کاپیتان من بوده و آقای بهتاش فریبا نیز کاپیتان من بوده و به همین دلیل قبل از بازی وظیفه خودم دانستم به سمت آنها بروم و عرض احترام داشته باشم . از آقای منصوریان هم تشکر می کنم که محبت کرد و برایم دسته گل آورد. اینها قشنگیهای فوتبال است.

او در ادامه گفت: بازی خوبی بود و ما شایسته برد بودیم. از بچه هایم تشکر می کنم. من چند وقت قبل هم به شما گفته بودم که آدم ثروتمندی هستم زیرا این بازیکنان باغیرت را دارم. دیروز هم آنها کاری کردند که به وجودشان افتخار کردم. بازیکنان من و به ویژه مهدی کیانی حرکتی پهلوانی انجام داد و بازوبند کاپیتانی را به اخباری داد تا دروازه بان ما روحیه بگیرد. این زیبایی ها است که در فوتبال می ماند. درست است که من در دو سال گذشته اذیت شدم و مسائلی را دیدم که باورشان برایم دشوار بود اما دیروز به بازیکنانم افتخار کردم و باعث شد کمی آن اتفاقات دو سال گذشته را که برخی انسانها - البته نمی شود به آنها گفت انسان - ایجاد کردند از یاد ببرم.

سرمربی تراکتورسازی افزود: در بازی دیروز تیم حریف به دنبال بازی مستقیم بود. ما می دانستیم از این بازی چه می خواهیم و یک راهکار ساده را انتخاب کردیم. فوتبال من تومن و پرس تیمی و آنها مجبور شدند به بازی مستقیم رو بیاورند. به مهدی کیانی گفته بودم که با یکی از مهاجمان آنها حرکت کند و با او بپرد و بقیه بازیکنان پوشش لازم را بدهند شما دیدید که آنها بجز یک صحنه موقعیت چندانی نداشتند. گل را هم دیدید که چگونه خوردیم.

قلعه نویی گفت: جدا از بحث فنی باید به این تیم احسنت گفت. اینکه شما بیایید در ورزشگاه آزادی و جلوی 40 هزار هوادار حریف و در آن بازی حساس به آن شکل گل بخوری و بعد به بازی برگردی ارزشمند است. البته ما در همان نیمه اول دو موقعیت تک به تک داشتیم و که نصیب حاتمی و ادینیو شد. در واقع می توانستیم در همان نیمه اول کار را تمام کنیم. من این پیروزی را به مردم آذربایجان تبریک می گویم. روز گذشته دیدیدم که بازهم پرشورها به سکوها برگشتند و مطمئنا در آینده حضور آنها بیشتر خواهد شد.

وی درباره گلی که محمدرضا اخباری دریافت کرد گفت: طبیعی بود که من از بابت آن گل ناراحت شوم اما همانطور که چند هفته قبل گفتم بزرگان تیم ما واقعا بزرگی می کنند دیروز بزرگترهای تیم با روحیه ای که به اخباری دادند باعث شدند که به عنوان سرمربی تیم به وجودشان افتخار کنم. ما دیروز لیاقت برد را داشتیم.

قلعه نویی درباره برخی انتقادات به استفاده تیمش از اوت دستی گفت: دوستان درست می گویند لابد تک به تک هایی هم که نصیب ما شد از طریق اوت دستی بوده است. این بنده خداها معنی تک به تک و اوت دستی را نمی دانند.

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که فضای استادیوم را چگونه دید گفت: من به اتفاقات بازی سال گذشته کاری ندارم. ما آمده بودیم تا جوانمردانه بازی کنیم. فضا فضای خوبی بود و طرفداران دو تیم فقط تیم خودشان را تشویق کردند.ما هم در این فضا قدرت تاکتیکی مان را دیکته کردیم.

او درباره این موضوع که تعدادی از تماشاگران استقلال او را تشویق کردند گفت: فرهنگ استقلال و تاج طی 70 سال همین بوده است. البته بعضی ها با آن فرهنگ بازی کردند و باید یک روز جوابگو باشند. فرهنگ اصیل و 70 ساله استقلال با آن اتفاقاتی که در دیدار سال گذشته ما افتاد فرق دارد. آن روز عده ای به خاطر منافع شخصی شان با فرهنگ و کیان استقلال بازی کردند. البته فحاشی های آن روز 90 دقیقه بیشتر نبود اما حرکت زشت برخی آقایان برای همیشه در تاریخ ثبت شد.
 
کلمات کلیدی : استقلال+تراکتورسازی+لیگ برتر+امیر قلعه نویی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.