توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421007
ادعای محمود صادقی/ به یکی از کاندیداها گفته‌اند 2 میلیارد بده تا تائید صلاحیت شوی!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۰
عضو فراکسیون امید در جمع دانشجویان این بار ادعای جدید را درباره روند تائید صلاحیت‌ها مطرح کرد.

به گزارش افکارنیوز،محمود صادقی نماینده عضو فراکسیون امید عصر امروز (دوشنبه، 15 آذر) که به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه امیرکبیر حاضر شده بود، ادعای جدیدی را علیه برخی نهادهای نظام مطرح کرد.

وی در سخنان امروز خود مدعی شد:در دوره‌ای به یکی از کاندیداها تماس گرفته و گفته‌اند که 2 میلیارد تومان پول بده تا تائید صلاحیت شوی که بعداً به 500 میلیون تومان راضی شدندکه البته من این مطلب را به شورای نگهبان نسبت نمی‌دهم.

نماینده عضو فراکسیون امید درباره اظهارات اخیر خود درباره قوه قضائیه اظهار کرد: من به قوه قضائیه تهمت نزدم بلکه سوال کردم و در این‌باره نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه نوشتم.

صادقی با بیان اینکه ما برای اجرای دغدغه‌های رهبری انقلاب کار می‌کنیم، گفت: من  برای رهبر معظم انقلاب احترام قائلم و این برای ریا نیست. من تا آخرین قطره خونم برای مبارزه با فساد می‌جنگم و  می‌دانم رهبری هم دغدغه جدی برای مبارزه با فساد دارند اما من می‌دانم که باید قوانین به درستی اجرا شود.

عضو فراکسیون امید  با اظهار اینکه ستادهایی برای مبارزه با فساد شکل گرفته که خودشان با هم مشکل دارند، گفت: سازمان‌های عریض و طویل برای مبارزه با فساد شکل گرفته اما هرچه می‌دویم عمق این فساد کمتر نمی‌شود و عمق این فساد در نهادهای نظارتی است.
 
کلمات کلیدی : محمود صادقی+مجلس+فراکسیون امید+شکایت از نماینده تهران+بازداشت صادقی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.