توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 391308
چرا حامیان النصره، نام این گروه تروریستی را تغییر دادند؟
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۰
یک گروه مخالف سوری اعلام کرد تنها هنر کشورهای حامی النصره برای نجات این گروه تروریستی، تغییر نام آن بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه سوریا الیوم، جبهه النصره اخیرا به جبهه فتح الشام تغییر نام یافت که به گفته برخی تحلیلگران این تغییر با هدف رهانیدن خود از اتهام تروریسم بوده یا برای نجات دادن حامیان خود یعنی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس صورت گرفته است.

لوئی حسین بنیانگذار جریان مخالف سوری بنای کشور در صفحه فیسبوک خود افزود: الظواهری هم برای نجات این گروه تروریستی، از این تغییر نام استقبال و گمان کرد ما کودکانی نادان هستیم.
وی اضافه کرد: تمام نشست های بین المللی خواستار جدا شدن مخالفان از النصره بودند.

لوئی حسین گفت: مخالفان سوری عده ای ساده لوح و مزدور هستند. وی یادآورشد: از یک سال پیش من در گفت و گو با مخالفان سوری از آن ها خواستم تا پیش از آن که مجبور شوند و دستشان از همه جا کوتاه شود، از تروریست های النصره فاصله بگیرند.

بنیانگذار جریان بنای کشور افزود: بارها گفتم که النصره یک گروه مخالف سوری نیست بلکه یک گروه فاسق است که باید پیش از آنکه به ما آسیب برساند از آن دور شویم ولی همچنان حماقت و نادانی بر اردوگاه مخالفان سوری حاکم ماند.

حسین بیان کرد: ترکیه و ایران از آتش بس و شرط های آن استقبال کردند و به زودی عربستان نیز از آن استقبال می کند و مخالفت هایی هم می شود از سوی کسانی است که عمرشان و نقششان به پایان رسیده است.
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ ۲۰:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۲ ۰۷:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۱ ۱۵:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۴ ۱۵:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۳۱ ۱۲:۴۹
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۰۷:۱۴
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۵ ۲۰:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۶ ۲۰:۰۱
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۴ ۱۳:۱۰
 
۱۳۹۵/۰۴/۱۵ ۱۴:۴۱
 
 
کلمات کلیدی : سوریه ، گروه تروریستی ، النصره ، تغییر نام ، مخالفان سوری ، کشورهای عربی ، خلیج فارس ، الظواهری ، جربان بنای کشور ، ترکیه ، ایران ، عربستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.