توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 389004
داعش مسئولیت حملات انتحاری حسکه و قامشلی سوریه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۲
در پی وقوع دو انفجار انتحاری پی در پی در شهرهای حسکه و قامشلی واقع در شمال شرقی سوریه، گروه تروریستی تکفیری داعش با انتشار بیانیه ای رسمی مسئولیت انها را بر عهده گرفته است.

مشرق: در پی وقوع دو انفجار انتحاری پی در پی در شهرهای حسکه و قامشلی واقع در شمال شرقی سوریه، گروه تروریستی تکفیری داعش با انتشار بیانیه ای رسمی مسئولیت انها را بر عهده گرفته است.
 
بنابر این گزارش، این انفجارها دو پست ایست و بازرسی شبه نظامیان تجزیه طلب کرد چند ملیتی موسوم به آسایش کردی در این دو شهر را هدف قرار داده که طی آن 20 شبه نظامی به هلاکت رسیده و ده ها تن دیگر بشدت زخمی شده اند. شهرهای حسکه و قامشلی طی ماه های اخیر صحنه فعالیت های گسترده شبه نظامیان تجزیه طلب کرد وابسته به آمریکا بوده و بارها درگیری های شدید میان آنها و نیروهای دولتی سوریه به وقوع پیوسته است.
های اخیر صحنه فعالیت های گسترده شبه نظامیان تجزیه طلب کرد وابسته به آمریکا بوده و بارها درگیری های شدید میان آنها و نیروهای دولتی سوریه به وقوع پیوسته است. بارها درگیری های شدید میان آنها و نیروهای دولتی سوریه به وقوع پیوسته است.
داعش مسئولیت حملات انتحاری حسکه و قامشلی سوریه+عکس
داعش مسئولیت حملات انتحاری حسکه و قامشلی سوریه+عکس
داعش مسئولیت حملات انتحاری حسکه و قامشلی سوریه+عکس
داعش مسئولیت حملات انتحاری حسکه و قامشلی سوریه+عکس
 
 
کلمات کلیدی : تحولات میدانی سوریه ، حسکه ، قامشلی ، ارتش سوریه ، کردهای سوریه ، داعش ، آسایش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.