نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 394206
بادامچیان: موتلفه فولکس واگنی نیست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۵
نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: نامزد حزب موتلفه برای انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم، نامزد اصلح است؛ چراکه بیشترین ویژگی‌های ریاست‌جمهوری را دارد.

به گزارش ایسنا، اسدالله بادامچیان با اشاره به این که «موتلفه اسلامی برای انتخابات ریاست‌جمهوری نامزد حزبی معرفی می‌کند»، اظهار کرد: ما افرادی را مورد بررسی قرار داده‌ایم ولی هنوز کسی را انتخاب نکرده‌ایم.

وی افزود: براساس قانون اساسی، رهنمودهای امام و رهبری، مفاد سوگندنامه ریاست‌جمهوری و شرایط کشور، ۶۰ شاخص استخراج کرده‌ایم که براساس آن شاخص‌ها، شرایط افراد را بررسی می‌کنیم. در حزب موتلفه تعداد قابل توجهی از کسانی که شاخصه‌های موردنظر را دارند، وجود دارد. به هر حال در یک نوآوری به جای شخص حقیقی، یک شخصیت حقوقی را معرفی می‌کنیم یعنی فردی را معرفی می‌کنیم که عضو حزب موتلفه باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که چه زمانی این نامزد از سوی موتلفه معرفی خواهد شد؟ تصریح کرد: این روند خیلی طول نخواهد کشید. البته این نکته را باید در نظر گرفت که موتلفه همانند تشکیلاتی نیست که همه اعضای آن در یک فولکس واگن بگنجند. ما بیش از ۲۰۰ دفتر فعال در سراسر کشور دادیم و اکنون در حال جمع‌آوری ارزیابی‌ها از اعضای حزب در سراسر کشور هستیم.

این فعال سیاسی اصولگرا همچنین در پاسخ به این پرسش که با توجه به شکست نامزدهای موتلفه در انتخابات مجلس دهم در تهران، موتلفه نامزدی در اندازه و مقایس ریاست‌جمهوری دارد، گفت: موتلفه همواره در انتخابات گذشته در قالب تشکیلات و همسو با اصولگرایان عمل کرده است ولی گاهی موجی در یک شهرستان مثل تهران برمی‌خیزد و یک لیست رای می‌آورد. پس از ۳۰ نفر اول تهران، ۳۰ نفر لیست اصولگریان رای آورد و افراد شناخته شده که در لیست نبودند، رای قابل توجهی نداشتند. این اتفاق نشان می‌دهد اقبال به اصولگرایان و نامزدهای موتلفه وجود دارد. البته امیدواریم مردم تهران از رای خود پشیمان نشده باشند چون خود آقایان می‌گویند که باید یک پارلمان در سایه یا اتاق فکر برای نمایندگان تهران در مجلس دهم ایجاد کنند.

وی در ادامه با بیان این‌که «اگر فردی در اندازه ریاست‌جمهوری نداشتیم، دنبال معرفی نامزد حزبی نبودیم»، اظهار کرد: آیا من، آقای حبیبی یا میرسلیم رجل سیاسی و مذهبی نیستیم؟ یا مدیر و مدبر نیستیم؟ سلامت و پاکی اعضای موتلفه در مسوولیت‌هایی که در نظام بر عهده گرفته‌اند، بر همه ثابت شده است. ساده زیستی ما با کدام یک از دوستان قابل مقایسه است؟ من در یک آپارتمان در جنوب تهران زندگی می‌کنم البته تمکن خرید یک منزل را دارم ولی وظیفه من ساده‌زیستی است. از سویی حزب موتلفه با سابقه ۵۰ ساله پشتیبان نامزد معرفی شده می‌شود. حزب موتلفه اسلامی هم همواره مورد رضایت امام(ره)، محبت رهبری و تاکید علما و مراجع بوده است. توده مردم همه به موتلفه اقبال دارند.

وی در پاسخ به این پرسش که منظور شما از «دوستان» اصولگرایان است؟ گفت: خیر، منظور من هم اصولگرایان هم اصلاح‌طلبان است. ما با همه رفاقت داریم خود من ۴۰ روز با زیباکلام در زندان انفرادی بوده‌ام. البته در فعالیت سیاسی، خط مشی خود را دنبال می‌کنیم اما در فضای اجتماعی، با همه تعامل داریم.

نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در پایان با اشاره به این که نامزد موتلفه، نامزد اصلح است که بیشترین ویژگی‌ها را دارد، گفت: نامزد موتلفه امتیازاتی را دارد که سایر دوستان ندارند.
 
کلمات کلیدی : بادامچیان
 
سیدعلی حجازی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۱۲:۲۲:۲۸
باسلام
لطفا به قد نفرات حزبتان نه سوابق تصمیم بگیرید قطعا نماینده شما انتخاب نمی شود اما همین مواضع شرایط لازم را برای انتخابی مردی اهل کار و تلاش و کوشش و تجربه پس داده و روزآمد را از اصول گرایان می گیرد (3943215) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.